Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Dodge Dart

 • Dodge Dart

  Dodge Dart 160 KM , FULL WYPOSAŻENIE , I właściciel

  59999
  Rok produkcji:
  2013
  Przebieg:
  85250 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  160 KM
  Poj. silnika:
  1400 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Auto znane na rynku motoryzacyjnym jako Dodge Dart jest samochodem osobowym zaliczanym do grona pojazdów klasy średniej. Oznacza to, że samochód ten posiadał sporo miejsca, dzięki któremu możliwe było komfortowe przewożenie nawet 5 osób. Auto dysponowało wyposażeniem, dzięki któremu nawet na dłuższych dystansach jazda była komfortowa oraz bardzo bezpieczna. Nie należy też zapominać o tym, że opisywany pojazd generował bardzo dobre osiągi, więc pokonywanie dalekich dystansów nie było długotrwałe. Opisywany model był świetnym autem rodzinnym w latach 1960-1976, a dzisiaj samochód ten jest poszukiwany przez wielu kolekcjonerów i miłośników pojazdów zabytkowych.


W czasie produkcji powstały cztery generacje tego modelu Dodge Dart. Różniły się one od siebie delikatnie wyglądem oraz zastosowanymi rozwiązaniami i elementami bezpieczeństwa. Dzięki tym modernizacjom auto było przystosowywane do zwiększających się wymagań użytkowników. Zapewniało ono również coraz większy komfort i bezpieczeństwo jazdy.


Dodge Dart był autem z napędem na tylną oś, a moc była na nią przenoszona przez 3-begowy automat (w dwóch ostatnich generacjach dodano również skrzynię automatyczną z 4 przełożeniami). Oferta silnikowa obejmowała jednostki napędowe na poziomie 2.8-7.2 litra. Jednym z popularniejszych silników jest jednostka 5.1 litra z 1963 roku, która generuje moc 264 koni mechanicznych. Silna wersja 7.0 z 1968 roku zapewniała z kolei moc aż 431 koni mechanicznych. Był to więc pojazd posiadający bardzo dynamiczne silniki.

Polska

Dodge Dart - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Dodge Dart w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt