Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Dodge Stealth

 • Dodge Stealth

  Dodge Stealth 4x4 , fajne wyposażenie , bezwypadkowy

  25400
  Rok produkcji:
  1993
  Przebieg:
  290000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  305 KM
  Poj. silnika:
  3000 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód znany na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Dodge Stealth jest autem sportowym zaliczanym do grona aut charakteryzujących się bardzo dużą mocą i potężnymi osiągami. Dzięki wykorzystaniu wielu systemów poprawiających komfort i bezpieczeństwo, samochody tego rodzaju mogą być użytkowane nie tylko podczas wyścigów, ale również można z nich korzystać w ruchu drogowym. Jest to więc auto przeznaczone dla bogatych użytkowników, którym zależy na wysokich osiągach samochodu.


W latach 1990-1993 produkowano pierwszą generację opisywanego samochodu Dodge Stealth. Był to samochód z napędem na przednią oś lub na cztery koła. Zastosowano w nim system regulacji spojlerów, dzięki któremu pojazd generował niski współczynnik oporu powietrza co przekładało się na jeszcze lepsze osiągi. Moc była przenoszona na napęd przez 4-biegowy automat lub 5-biegową skrzynię manualną, a zastosowane silniki generowały moc na poziomie 161-300 koni mechanicznych.


Druga generacja Dodge Stealth to lata 1994-1996. Pojazd ten posiadał zmienione przednie zderzaki oraz mniejsze, okrągłe lampy przeciwmgielne. Auto było wyposażone w poduszki powietrzne oraz klimatyzację. Posiadało ono również napęd na przód lub cztery koła, a do oferowanych skrzyń biegów z pierwszej generacji dodano 6 biegową przekładnię manualną. Silniki stosowane w tej wersji zapewniały moc 161-320 koni mechanicznych.


Ostatnia, trzecia generacja Dodge Stealth powstawała w latach 1997-2001. Samochód ten posiadał taki sam napęd i skrzynie biegów, jak w generacji drugiej. Auto charakteryzowało się delikatnie zmienionym wyglądem. Nadal stosowano w nim silniki o mocy 161-320 KM.

Polska

Dodge Stealth - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Dodge Stealth w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt