Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Dodge Stratus

 • Dodge Stratus

  Dodge Stratus Samochód osobowy

  3500
  Rok produkcji:
  1998
  Przebieg:
  2500000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  135 KM
  Poj. silnika:
  2000 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Dodge Stratus to pojazd osobowy zaliczany do grona samochodów klasy średniej. Jest to więc auto zapewniające komfortowe i bezpieczne warunki podróży dla 4-5 osób. W związku z tym możliwe jest użytkowanie tego pojazdu jako auta rodzinnego przeznaczonego nie tylko do jazdy po mieście, ale radzącego sobie również bardzo dobrze na dłuższych dystansach. Opisywane auto spełnia więc wymagania osób poszukujących dynamicznego, niedrogiego i komfortowego oraz bezpiecznego pojazdu dla siebie oraz swoich rodzin.


W latach 1995-2000 produkowano pierwszą generację modelu Dodge Stratus. Był to 4-drzwiowy sedan wyposażony w system ABS, regulację kierownicy, tempomat, centralny zamek, elektryczną regulację foteli oraz wiele innych systemów i elementów, które zapewniają bezpieczną oraz wygodną jazdę. Samochód ten posiada 5-biegową skrzynię manualną oraz 4-biegowy automat. Silniki były oferowane w wersji 2.0, 2.4 (2 wersje) oraz 2.5 litra.


W 2000-2006 roku produkowano drugą generację modelu znanego pod nazwą Dodge Stratus. Był to również 4-drzwiowy sedan, który również charakteryzuje się bardzo bogatym wyposażeniem, dzięki któremu jazda autem jest jeszcze bardziej przyjemna i bezpieczna. Moc w tym pojeździe była przenoszona na napęd przez 5-biegową manualną skrzynię biegów lub 4-biegową przekładnię automatyczną, więc pod tym względem auto nie różni się od poprzednika. Model ten dysponuje silnikami o pojemności 2.4 oraz 2.7 litra. Zapewniają one bardzo dobre osiągi, ale nie są paliwożerne, tak jak silniki w autach klasy premium oraz luksusowej.

Polska

Dodge Stratus - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Dodge Stratus w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt