Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Dodge Journey

 • Dodge Journey

  Dodge Journey

  27500
  Rok produkcji:
  2010
  Przebieg:
  195000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  170 KM
  Poj. silnika:
  2000 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Dodge Journey

  Dodge Journey klima , skóra, kamera cofania

  38999
  Rok produkcji:
  2010
  Przebieg:
  133000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  140 KM
  Poj. silnika:
  1969 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Dodge Journey to samochód sportowo użytkowy, czyli tak zwany SUV produkowany przez amerykański koncern Dodge od roku 2008. Prezentowany samochód jest dużym pojazdem, który charakteryzuje się przestronnym wnętrzem umożliwiającym przewożenie 5 osób. Dzięki takiej przestronności oraz bogatemu wyposażeniu, samochód zapewnia komfortową jazdę nawet na długich trasach. Oczywiście auto może spełniać zadania pojazdu rodzinnego, a także będzie z pewnością zadowalać miłośników dynamicznej jazdy oraz jazdy terenowej.


Oczywiście najważniejszą cechą Dodge Journey jest wzmocniona konstrukcja oraz spory prześwit przystosowany do jazdy po drogach polnych i innych trasach w terenie o umiarkowanym stopniu trudności. W 2010 roku zdecydowano się na modernizację obejmującą zmianę elementów, takich jak grill, zderzak, reflektory LED, klapa bagażnika oraz deska rozdzielcza. Bardzo ważne jest również wyposażenie zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa.


Dodge Journey to 5-drzwiowy SUV wyposażony w napęd na przednią lub obie osie. Moc jest przenoszona na napęd przy pomocy 5 i 6-biegowych skrzyń manualnych lub 4 i 6-biegowych automatów. Jeśli chodzi o silniki benzynowe to są one dostępne w wersji 2.4, 2.7 oraz 3.5 litra. Generują one moc na poziomie 175, 185 oraz 238 koni mechanicznych. Dostępna jest również dieslowska jednostka napędowa o pojemności 2.0 litra, która zapewnia moc na poziomie 140 koni mechanicznych. Oznacza to, że z takiej oferty silnikowej mogą korzystać użytkownicy preferujący bardziej dynamiczny lub bardziej oszczędny charakter pojazdu.

Polska

Dodge Journey - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Dodge Journey w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt