Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Dodge Neon

dodge neon

Dodge Neon to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów segmentu C. Są to samochody kompaktowe charakteryzujące się zwartą budową, pomimo której możliwe jest przewożenie 4-5 osób we względnie komfortowych warunkach. Głównym przeznaczeniem takich aut jest jazda miejska oraz podróże na krótkich dystansach, ale warto również pamiętać o tym, że opisywane auta radzą sobie całkiem dobrze z zadaniami stawianymi przed autami rodzinnymi.


Prezentowany pojazd Dodge Neon był produkowany w latach 1995-2005 i w tym okresie światło dzienne ujrzały dwie generacje tego modelu. Pierwsza z nich była wytwarzana od 1995 do 1999 roku jako czterodrzwiowy sedan oraz dwudrzwiowe coupe. Za przenoszenie mocy na napęd odpowiadała skrzynia manualna z 5 przełożeniami lub automat posiadający 3 przełożenia. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to stosowano silniki o mocy 132 i 150 koni mechanicznych.


Druga generacja modelu Dodge Neon to lata 2000-2005. Był to czterodrzwiowy sedan z silnikiem 1.6 litra oraz manualną skrzynią biegów posiadającą 5 przełożeń. W 2002 roku wprowadzono do oferty wersję ze skrzynią automatyczną posiadającą 4 przełożenia. W 2003 roku stworzono wersję sportową z silnikiem 2.4 litra.


Dodge Neon wyróżniał się bogatym wyposażeniem obejmującym klimatyzację oraz wiele innych systemów, elementów i układów, które sprawiały, że jazda była przyjemna, komfortowa i co najważniejsze - bezpieczna. Nic więc dziwnego, że pojazd ten zyskał pozytywne opinie. Został on uznany za bardzo dynamiczny, niezawodny, komfortowy i względnie oszczędny samochód.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu dodge neon?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Dodge Neon jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Dodge Neon. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt