Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Jeep Cherokee

 • Jeep Cherokee V (2014-)

  Jeep Cherokee V 274 KM , I właściciel , system start stop

  99500
  Rok produkcji:
  2015
  Przebieg:
  3500 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  274 KM
  Poj. silnika:
  3200 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Jeep Cherokee to samochód zaliczany do grona pojazdów typu SUV. Jest to więc auto o charakterze sportowo-użytkowym. Charakteryzuje się ono obszernym wnętrzem, w którym istnieje możliwość komfortowego i bezpiecznego przewożenia 5 osób. Jest to więc świetny materiał na samochód rodzinny. Generuje on bardzo dobre osiągi i można go użytkować nie tylko na asfalcie, ale również na drogach polnych i trasach terenowych charakteryzujących się umiarkowanym lub średnim poziomem trudności. Prezentowany model jest więc samochodem stworzonym z myślą o ludziach szukających dobrego samochodu wielofunkcyjnego.


Prezentowany pojazd Jeep Cherokee jest produkowany od 1974 roku. Do tej pory powstało 5 generacji tego modelu: SJ, XJ, KJ, KK oraz KL. Różniły się one od siebie nie tylko pod względem wyglądu zewnętrznego i stosowanych jednostek napędowych. Bardzo ważne zmiany dotyczyły wyposażenia, układów mechanicznych, a także różnych technologii, dzięki którym pojazd mógł spełniać rosnące oczekiwania użytkowników oraz najwyższe standardy związane z dopuszczeniem auta do ruchu drogowego.


Aktualnie od 2013 roku produkowany jest Jeep Cherokee KL. Model ten posiada poduszki powietrzne, tempomat, system monitorowania pasa ruchu oraz wiele innych elementów wyposażenia poprawiających poziom komfortu i przede wszystkim bezpieczeństwa jazdy. Ten 5-drzwiowy SUV dysponuje napędem na przednią oś lub na cztery koła. Moc silnika jest przenoszona na napęd przy pomocy 9-biegowej skrzyni automatycznej. Silniki 2.4 oraz 3.2 litra zapewniają moc 184 oraz 271 koni mechanicznych.

Polska

Jeep Cherokee - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Jeep Cherokee w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt