Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Jeep Wrangler

 • Jeep Wrangler III (2006-)

  Jeep Wrangler III OffRoad Wciągarka Automat Niski przebieg

  108600
  Rok produkcji:
  2015
  Przebieg:
  7800 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  284 KM
  Poj. silnika:
  3600 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Jeep Wrangler III (2006-)

  Jeep Wrangler III Rubicon 2.8 177KM 4x4 , 1 właściciel, Salon Polska

  115000
  Rok produkcji:
  2010
  Przebieg:
  106800 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  177 KM
  Poj. silnika:
  2800 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Jeep Wrangler to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów o charakterze terenowym. Prezentowane auto charakteryzuje się konstrukcją oraz technologiami, które pozwalają na zapewnienie komfortowej i bezpiecznej jazdy w nawet bardzo trudnych warunkach terenowych. Dzięki temu pojazd nie będzie miał żadnych awarii ani uszkodzeń pomimo trudnych warunków jazdy. Opisywany samochód zapewnia również bardzo dobre osiągi na szosach. Został on stworzony z myślą o osobach, które poszukują auta wielofunkcyjnego stworzonego z myślą o częstym użytkowaniu w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych oraz drogowych.


Prezentowany samochód Jeep Wrangler jest produkowany od 1987 roku. Przez cały okres produkcji powstało bardzo wiele generacji tego modelu. Różniły się one od siebie nie tylko wyglądem zewnętrznym, ale również zastosowanymi technologiami i elementami wyposażenia. Dzięki temu z każdą generacją auto nabierało coraz bardziej nowoczesnego charakteru. Spełniało ono rosnące wymagania użytkowników oraz wymogi i normy związane z zapewnieniem wysokiego poziomu komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy.


Od 2007 roku aż do dziś produkowany jest model Jeep Wrangler JK. Samochód ten dostępny jest w wersji nadwozia SUV lub bez dachu. W obu przypadkach dostępne są wersje z 2 lub 4 drzwiami. Jeśli chodzi o przenoszenie mocy na układ napędowy to za proces ten odpowiedzialne są mechanizmy, takie jak 4 i 5-biegowe skrzynie automatyczne, a także 6-biegowe skrzynie obsługiwane manualnie. Silniki o pojemności 2.8, 3.6 oraz 3.8 litra zapewniają bardzo dobre osiągi gwarantujące wydajną jazdę w terenie.

Polska

Jeep Wrangler - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Jeep Wrangler w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt