Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Jeep Commander

 • Jeep Commander

  Jeep Commander Jeep

  35000
  Rok produkcji:
  2006
  Przebieg:
  212000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna+LPG
  Moc silnika:
  157 KM
  Poj. silnika:
  3700 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Jeep Commander

  Jeep Commander 7 osobowy , bezwypadkowy , 4x4

  45000
  Rok produkcji:
  2006
  Przebieg:
  221000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  218 KM
  Poj. silnika:
  3000 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Pojazd mechaniczny znany pod nazwą Jeep Commander jest samochodem osobowym zaliczanym do grona aut typu SUV. Innymi słowy jest to pojazd sportowo-użytkowy charakteryzujący się bardzo przestronnym wnętrzem zapewniającym miejsce aż dla 7 osób. Można więc zauważyć, że jest to komfortowy i duży samochód rodzinny, który dodatkowo jest przystosowany do przewozu zorganizowanych grup osób. Prezentowane auto posiada więc zastosowania o charakterze prywatnym, a także komercyjnym, ponieważ z tak przestronnych aut korzystają często firmy specjalizujące się w przewozach pasażerskich. Warto dodać, że prezentowany samochód został stworzony z myślą o osobach ceniących sobie nie tylko komfort i przestronność, ale również bardzo dobre osiągi generowane na szosach oraz w terenie o małym i średnim poziomie trudności.


Jeep Commander to 5-drzwiowy SUV wyposażony w siedzenia ustawione w trzech rzędach. Ustawienie takie jest bardzo komfortowe dzięki przestronnemu wnętrzu. Oprócz tego w opisywanym aucie zastosowano bardzo wiele rozwiązań technologicznych obejmujących zadania związane z zapewnieniem najwyższego poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Rodzaj wyposażenia znajdującego się w aucie zależy od wybranej wersji - Sport, Overland albo SRT-8.


Opisywany samochód Jeep Commander był produkowany w latach 2006-2010. Jak na pojazd o charakterze przystało, prezentowany model Jeepa wyposażony był w napęd na cztery koła, który zapewniał wydajną i dynamiczną jazdę w terenie. Moc była przenoszona na napęd przez 5-stopniową automatyczną skrzynię biegów. Jeśli chodzi o silniki to w modelach z serii Commander zastosowano jednostki napędowe o pojemności 3.0, 3.7, 4.7 oraz 5.7 litra. Generowały one moc kolejno 218, 213, 231 oraz 326 i 334 koni mechanicznych.

Polska

Jeep Commander - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Jeep Commander w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt