Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Jeep Grand Cherokee

 • Jeep Grand Cherokee IV (2010-)

  Jeep Grand Cherokee IV automat , serwisowany , xenony , szyberdach

  75000
  Rok produkcji:
  2012
  Przebieg:
  132000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  240 KM
  Poj. silnika:
  2987 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Jeep Grand Cherokee to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów o charakterze terenowym. Bardzo ważną cechą aut tego rodzaju jest ich solidna konstrukcja pozwalająca na jazdę w trudnych warunkach oraz z dużymi przeciążeniami. Opisywany model jest produkowany od 1993 roku. Jego kolejną ważną cechą jest fakt, że samochód ten dysponuje bardzo przestronnym wnętrzem, w którym może przebywać kierowca oraz 4 pasażerów. Taka duża przestronność w połączeniu z bogatym wyposażeniem zapewnia najwyższy możliwy poziom komfortu i bezpieczeństwa nawet w przypadku jazdy w bardziej trudnym terenie.


Od początku produkcji Jeep Grand Cherokee powstały cztery generacje modelu Jeep Grand Cherokee. Samochody te różnią się od siebie wyglądem zewnętrznym, a także osiągami i bogactwem wyposażenia. Z każdą wersją wprowadzano pewne innowacje, dzięki którym samochód był bardziej dynamiczny, wygodny oraz bezpieczny. Pozwalały one na spełnienie rygorystycznych wymagań użytkowników oraz na zapewnienie zgodności z normami obowiązującymi na rynku.


Od 2010 roku produkowana jest czwarta generacja znana pod nazwą Jeep Grand Cherokee WK2. Jest to 5-drzwiowy samochód terenowy, który posiada bardzo wydajny napęd na cztery koła. Moc przenoszona jest na obie osie przy pomocy automatycznych skrzyń biegów posiadających 5, 6 lub 8 przełożeń. Paleta silników obejmuje trzy benzynowe jednostki napędowe o pojemności 3.6, 5.7 oraz 6.4 litra. Generują one moc na poziomie 290, 360 oraz 470 koni mechanicznych. Oprócz tego dostępne są dwa silniki diesla o pojemności 3.0 litra, które mają moc 190 oraz 243 koni mechanicznych.

Polska

Jeep Grand Cherokee - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Jeep Grand Cherokee w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt