Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 20900 do 99500

Jaka jest historia marki jeep cherokee?

Jeep Cherokee to samochód zaliczany do grona pojazdów typu SUV. Jest to więc auto o charakterze sportowo-użytkowym. Charakteryzuje się ono obszernym wnętrzem, w którym istnieje możliwość komfortowego i bezpiecznego przewożenia 5 osób. Jest to więc świetny materiał na samochód rodzinny. Generuje on bardzo dobre osiągi i można go użytkować nie tylko na asfalcie, ale również na drogach polnych i trasach terenowych charakteryzujących się umiarkowanym lub średnim poziomem trudności. Prezentowany model jest więc samochodem stworzonym z myślą o ludziach szukających dobrego samochodu wielofunkcyjnego.


Prezentowany pojazd Jeep Cherokee jest produkowany od 1974 roku. Do tej pory powstało 5 generacji tego modelu: SJ, XJ, KJ, KK oraz KL. Różniły się one od siebie nie tylko pod względem wyglądu zewnętrznego i stosowanych jednostek napędowych. Bardzo ważne zmiany dotyczyły wyposażenia, układów mechanicznych, a także różnych technologii, dzięki którym pojazd mógł spełniać rosnące oczekiwania użytkowników oraz najwyższe standardy związane z dopuszczeniem auta do ruchu drogowego.


Aktualnie od 2013 roku produkowany jest Jeep Cherokee KL. Model ten posiada poduszki powietrzne, tempomat, system monitorowania pasa ruchu oraz wiele innych elementów wyposażenia poprawiających poziom komfortu i przede wszystkim bezpieczeństwa jazdy. Ten 5-drzwiowy SUV dysponuje napędem na przednią oś lub na cztery koła. Moc silnika jest przenoszona na napęd przy pomocy 9-biegowej skrzyni automatycznej. Silniki 2.4 oraz 3.2 litra zapewniają moc 184 oraz 271 koni mechanicznych.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu jeep cherokee?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Jeep Cherokee jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Jeep Cherokee. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Jeep Cherokee
Ocena marki: 4.8133 na 5 W oparciu o 133 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt