Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Jeep Compass

jeep compass

Jeep Compass to samochód osobowy zaliczany do grona tak zwanych pojazdów typu crossover. Stanowi on bowiem połączenie vana z autem sportowo-użytkowym. W związku z tym bardzo ważną cechą charakteryzującą opisywany model samochodu jest przestronność wnętrza, w którym zapewniane są bardzo dobre warunki jazdy. Dzięki nim można liczyć na bardzo wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa. Prezentowany samochód jest w stanie pomieścić 5 osób, więc doskonale spełnia on zadania rodzinnego vana. Jednocześnie charakteryzuje się on również solidną budową oraz rozwiązaniami technologicznymi pozwalającymi na wydajne pokonywanie tras terenowych charakteryzujących się średnim i niskim poziomem trudności.


Opisywane auto Jeep Compass jest produkowane od 2007 roku jako 5-drzwiowy SUV. Charakteryzuje się on wzmocnioną konstrukcją, dzięki której pojazd jest w stanie utrzymać obciążenia generowane przez osoby przebywające w jego wnętrzu oraz przez ich bagaże i różne przewożone ładunku. Jeśli chodzi o wyposażenie to dostępne są różne elementy, które odpowiadają za zapewnienie jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa i komfortu jazdy.


Jeep Compass jest autem, które dysponowało napędem na przednią lub obie osie. Moc była na nie przenoszona przy pomocy 5 i 6-biegowej skrzyni manualnej. Dostępna była również automatyczna skrzynia CVT. Jednostki napędowe o pojemności 2.0, 2.1 oraz 2.4 litra zapewniają moc na poziomie 140, 156, 136, 163 oraz 170 koni mechanicznych. Zbiornik paliwa charakteryzował się pojemnością na poziomie 51 litrów.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu jeep compass?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Jeep Compass jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Jeep Compass. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt