Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 65600 do 112870

Jaka jest historia marki jeep renegade?

Samochód znany na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Jeep Renegade jest osobowym crossoverem łączącym w sobie cechy auta terenowego oraz vana. Bardzo ważną cechą prezentowanego pojazdu jest przestronne wnętrze, w którym możliwe jest przewożenie nawet 5 osób. Tak duża przestronność sprawia, że nie jest im ciasno, a warunki jazdy są komfortowe i bezpieczne nawet w przypadku pokonywania dalekich dystansów. Oznacza to, że opisywany model samochodu został stworzony z myślą o ludziach poszukujących aut o charakterze rodzinnym, które są w stanie zapewnić bardzo dobre osiągi nie tylko na szosach, ale również na drogach polnych i trasach o charakterze terenowym.


Bardzo ważną cechą Jeep Renegade prezentowanego pojazdu jest wzmocniona konstrukcja, dzięki której opisywane auto jest w stanie utrzymać duże przeciążenia generowane przez osoby znajdujące się w samochodzie oraz ich bagaże. Dostępnych jest wiele elementów wyposażenia, takich jak rozbudowany system multimedialny, składane fotele pasażerów oraz składana tylna kanapa, a także wiele systemów i układów poprawiających nie tylko komfort, ale również bezpieczeństwo jazdy.


Prezentowany 5-drzwiowy crossover Jeep Renegade jest produkowany od 2014 roku. Posiada on napęd na cztery koła. Moc silników jest przenoszona na napęd przy pomocy manualnych skrzyń biegów posiadających 5 i 6 przełożeń. Dostępne są również wersje z automatycznymi przekładniami posiadającymi 9-biegów orz 6-stopniowe skrzynie z podwójnym sprzęgłem. Silniki benzynowe 0.9 - 1.6 litra zapewniają moc 110-170 koni mechanicznych, a jednostki dieslowskie o pojemności 1.6 - 2.0 litra generują moc na poziomie 120-170 KM.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu jeep renegade?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Jeep Renegade jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Jeep Renegade. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Jeep Renegade
Ocena marki: 4.8133 na 5 W oparciu o 133 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt