Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Jeep Wrangler

jeep wrangler

Jeep Wrangler to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów o charakterze terenowym. Prezentowane auto charakteryzuje się konstrukcją oraz technologiami, które pozwalają na zapewnienie komfortowej i bezpiecznej jazdy w nawet bardzo trudnych warunkach terenowych. Dzięki temu pojazd nie będzie miał żadnych awarii ani uszkodzeń pomimo trudnych warunków jazdy. Opisywany samochód zapewnia również bardzo dobre osiągi na szosach. Został on stworzony z myślą o osobach, które poszukują auta wielofunkcyjnego stworzonego z myślą o częstym użytkowaniu w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych oraz drogowych.


Prezentowany samochód Jeep Wrangler jest produkowany od 1987 roku. Przez cały okres produkcji powstało bardzo wiele generacji tego modelu. Różniły się one od siebie nie tylko wyglądem zewnętrznym, ale również zastosowanymi technologiami i elementami wyposażenia. Dzięki temu z każdą generacją auto nabierało coraz bardziej nowoczesnego charakteru. Spełniało ono rosnące wymagania użytkowników oraz wymogi i normy związane z zapewnieniem wysokiego poziomu komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy.


Od 2007 roku aż do dziś produkowany jest model Jeep Wrangler JK. Samochód ten dostępny jest w wersji nadwozia SUV lub bez dachu. W obu przypadkach dostępne są wersje z 2 lub 4 drzwiami. Jeśli chodzi o przenoszenie mocy na układ napędowy to za proces ten odpowiedzialne są mechanizmy, takie jak 4 i 5-biegowe skrzynie automatyczne, a także 6-biegowe skrzynie obsługiwane manualnie. Silniki o pojemności 2.8, 3.6 oraz 3.8 litra zapewniają bardzo dobre osiągi gwarantujące wydajną jazdę w terenie.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu jeep wrangler?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Jeep Wrangler jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Jeep Wrangler. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt