Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Lamborghini Aventador

 • Lamborghini Aventador

  Lamborghini Aventador 750 KM , Serwisowany , pierwszy właściciel

  3500000
  Rok produkcji:
  2016
  Przebieg:
  1182 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  750 KM
  Poj. silnika:
  6498 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód osobowy znany na rynku pod nazwą Lamborghini Aventador jest autem zaliczanym do grona supersamochodów. Innymi słowy jest to auto sportowe posiadające bardzo dobre osiągi charakterystyczne dla pojazdów wyścigowych i jest ono w stanie przekroczyć prędkość 300 kilometrów na godzinę. Oczywiście samochód taki jest wyposażony w odpowiedni sprzęt, dzięki któremu możliwe jest użytkowanie go w normalnych warunkach ruchu drogowego. Pojazd ten wyprodukowano przede wszystkim z myślą o bogatych użytkownikach, którym zależy na ponadprzeciętnych możliwościach samochodu.


Opisywane auto Lamborghini Aventador jest produkowane od 2011 roku. Samochód ten posiada bardzo wiele systemów i elementów wyposażenia, dzięki którym możliwa jest wydajna oraz bezpieczna jazda pomimo dużych prędkości. Oprócz tego cała konstrukcja opisywanego pojazdu jest solidna i jest ona w stanie utrzymać duże przeciążenia generowane przez osiąganie wysokich prędkości. Dzięki temu spełniane są wysokie wymagania użytkowników oraz zapewniona jest zgodność ze standardami obowiązującymi na rynku motoryzacyjnym.


Lamborghini Aventador to samochód produkowany jako 2-drzwiowe coupe lub 2-drzwiowy roadster. Auto tego typu posiada napęd na cztery koła, a moc silnika jest na nie przenoszona przy pomocy 7-biegowej skrzyni manualnej. Jeśli chodzi o silniki to w prezentowanych modelach stosowano jednostki napędowe o pojemności 6.5 litra o mocy 700, 720, 750 oraz 760 koni mechanicznych. Są więc one bardzo dynamiczne i zapewniają wysoką prędkość, a także bardzo dobry poziom przyspieszenia.

<

Polska

Lamborghini Aventador - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Lamborghini Aventador w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt