Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Lamborghini Huracan

 • Lamborghini Huracan

  Lamborghini Huracan 4x4 , 610 KM , Bezwypadkowy

  1122000
  Rok produkcji:
  2016
  Przebieg:
  11300 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  610 KM
  Poj. silnika:
  5204 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Lamborghini Huracan jest samochodem osobowym zaliczanym do grona pojazdów sportowych. Jest to auto, które generuje bardzo dobre osiągi, takie jak w przypadku samochodów jeżdżących wyczynowo po torach wyścigowych, a także w trasach. Oczywiście dzięki zastosowaniu licznych usprawnień technicznych, auto jest dopuszczone do użytkowania na normalnych drogach. Jest to tak zwany supersamochód, który jest w stanie przekroczyć maksymalną prędkość 300 kilometrów na godzinę. Ze względu na ograniczone wnętrze, auto tego typu nie nadaje się do użytkowania jako samochód rodzinny. Pojazd ten został zaprojektowany z myślą o bogatych osobach, którym zależy na aucie generującym bardzo dobre osiągi.


Opisywany samochód marki Lamborghini Huracan jest samochodem produkowanym od 2013 roku aż po dziś dzień. Model ten jest dostępny w wersji nadwozia coupe z 2 drzwiami. W skład wyposażenia wchodzi wiele elementów, a także układów, które są odpowiedzialne za zapewnianie jak najwyższego poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy.


Opisywane auto Lamborghini Huracan posiada miejsce tylko dla 2 osób. Posiada ono napęd na cztery koła, a moc jest na nie przenoszona przy pomocy 7-stopniowej, 2-sprzęgłowej skrzyni biegów. Jeśli chodzi o silniki to w opisywanym modelu stosowana jest jednostka napędowa o pojemności 5.2 litra, która generuje moc na poziomie aż 611 koni mechanicznych. Pozwala to na osiąganie prędkości maksymalnej 325 km/h. Dzięki temu auto zyskuje miano tak zwanego supersamochodu. Samochód przyspiesza do 100 km/h w czasie 3,2 sekundy.

Polska

Lamborghini Huracan - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Lamborghini Huracan w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt