Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Lamborghini Gallardo

 • Lamborghini Gallardo

  Lamborghini Gallardo 4X4 , 560 KM , I właściciel

  520000
  Rok produkcji:
  2008
  Przebieg:
  42725 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  560 KM
  Poj. silnika:
  5200 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód osobowy znany pod nazwą Lamborghini Gallardo to auto sportowe, które posiada bardzo dobre osiągi podobne do tych, które są generowane przez najlepsze pojazdy wyścigowe, a także rajdowe. Oczywiście osiągi to nie jest jedyna istotna cecha prezentowanego auta. Samochód ten został wyposażony w nowoczesne systemy, układy i elementy odpowiadające za zapewnienie jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Dzięki nim możliwe było użytkowanie pojazdu w normalnych warunkach ruchu drogowego. Auto zostało stworzone z myślą o osobach, którym zależy na bardzo dobrych osiągach, takich jak wysoka prędkość oraz przyspieszenie.


Prezentowany samochód Lamborghini Gallardo był produkowany w latach 2003-2013 jako 2-drzwiowe coupe oraz roadster z taką samą ilością drzwi. Konstrukcja tego modelu charakteryzowała się dużą wytrzymałością oraz odpornością na przeciążenia generowane w czasie osiągania wysokich prędkości. Oprócz tego zastosowano wiele elementów zwiększających poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy.


W opisywanym modelu samochodu znanym pod nazwą Lamborghini Gallardo zastosowany został napęd na tylną oś oraz na cztery koła. Moc silnika była przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy 6-biegowych skrzyń manualnych, a także sekwencyjnych. Silniki o pojemności 5.0 oraz 5.2 litra generowały moc na poziomie 500-562 koni mechanicznych. Dzięki tak dużej mocy pojazd przyspieszał do 100 km/h w czasie 3,4 - 4,2 sekund, a maksymalna prędkość osiągana przez samochód to poziom 309-325 km/h. W związku z faktem przekraczania 300 km/h, opisywane auto zyskało miano tak zwanego supersamochodu.

Polska

Lamborghini Gallardo - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Lamborghini Gallardo w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt