Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 3500000 do 3500000

Jaka jest historia marki lamborghini aventador?

Samochód osobowy znany na rynku pod nazwą Lamborghini Aventador jest autem zaliczanym do grona supersamochodów. Innymi słowy jest to auto sportowe posiadające bardzo dobre osiągi charakterystyczne dla pojazdów wyścigowych i jest ono w stanie przekroczyć prędkość 300 kilometrów na godzinę. Oczywiście samochód taki jest wyposażony w odpowiedni sprzęt, dzięki któremu możliwe jest użytkowanie go w normalnych warunkach ruchu drogowego. Pojazd ten wyprodukowano przede wszystkim z myślą o bogatych użytkownikach, którym zależy na ponadprzeciętnych możliwościach samochodu.


Opisywane auto Lamborghini Aventador jest produkowane od 2011 roku. Samochód ten posiada bardzo wiele systemów i elementów wyposażenia, dzięki którym możliwa jest wydajna oraz bezpieczna jazda pomimo dużych prędkości. Oprócz tego cała konstrukcja opisywanego pojazdu jest solidna i jest ona w stanie utrzymać duże przeciążenia generowane przez osiąganie wysokich prędkości. Dzięki temu spełniane są wysokie wymagania użytkowników oraz zapewniona jest zgodność ze standardami obowiązującymi na rynku motoryzacyjnym.


Lamborghini Aventador to samochód produkowany jako 2-drzwiowe coupe lub 2-drzwiowy roadster. Auto tego typu posiada napęd na cztery koła, a moc silnika jest na nie przenoszona przy pomocy 7-biegowej skrzyni manualnej. Jeśli chodzi o silniki to w prezentowanych modelach stosowano jednostki napędowe o pojemności 6.5 litra o mocy 700, 720, 750 oraz 760 koni mechanicznych. Są więc one bardzo dynamiczne i zapewniają wysoką prędkość, a także bardzo dobry poziom przyspieszenia.

<

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu lamborghini aventador?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Lamborghini Aventador jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Lamborghini Aventador. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Lamborghini Aventador
Ocena marki: 4.8141 na 5 W oparciu o 141 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt