Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 520000 do 520000

Jaka jest historia marki lamborghini gallardo?

Samochód osobowy znany pod nazwą Lamborghini Gallardo to auto sportowe, które posiada bardzo dobre osiągi podobne do tych, które są generowane przez najlepsze pojazdy wyścigowe, a także rajdowe. Oczywiście osiągi to nie jest jedyna istotna cecha prezentowanego auta. Samochód ten został wyposażony w nowoczesne systemy, układy i elementy odpowiadające za zapewnienie jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Dzięki nim możliwe było użytkowanie pojazdu w normalnych warunkach ruchu drogowego. Auto zostało stworzone z myślą o osobach, którym zależy na bardzo dobrych osiągach, takich jak wysoka prędkość oraz przyspieszenie.


Prezentowany samochód Lamborghini Gallardo był produkowany w latach 2003-2013 jako 2-drzwiowe coupe oraz roadster z taką samą ilością drzwi. Konstrukcja tego modelu charakteryzowała się dużą wytrzymałością oraz odpornością na przeciążenia generowane w czasie osiągania wysokich prędkości. Oprócz tego zastosowano wiele elementów zwiększających poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy.


W opisywanym modelu samochodu znanym pod nazwą Lamborghini Gallardo zastosowany został napęd na tylną oś oraz na cztery koła. Moc silnika była przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy 6-biegowych skrzyń manualnych, a także sekwencyjnych. Silniki o pojemności 5.0 oraz 5.2 litra generowały moc na poziomie 500-562 koni mechanicznych. Dzięki tak dużej mocy pojazd przyspieszał do 100 km/h w czasie 3,4 - 4,2 sekund, a maksymalna prędkość osiągana przez samochód to poziom 309-325 km/h. W związku z faktem przekraczania 300 km/h, opisywane auto zyskało miano tak zwanego supersamochodu.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu lamborghini gallardo?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Lamborghini Gallardo jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Lamborghini Gallardo. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Lamborghini Gallardo
Ocena marki: 4.8140 na 5 W oparciu o 140 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt