Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 1122000 do 1122000

Jaka jest historia marki lamborghini huracan?

Lamborghini Huracan jest samochodem osobowym zaliczanym do grona pojazdów sportowych. Jest to auto, które generuje bardzo dobre osiągi, takie jak w przypadku samochodów jeżdżących wyczynowo po torach wyścigowych, a także w trasach. Oczywiście dzięki zastosowaniu licznych usprawnień technicznych, auto jest dopuszczone do użytkowania na normalnych drogach. Jest to tak zwany supersamochód, który jest w stanie przekroczyć maksymalną prędkość 300 kilometrów na godzinę. Ze względu na ograniczone wnętrze, auto tego typu nie nadaje się do użytkowania jako samochód rodzinny. Pojazd ten został zaprojektowany z myślą o bogatych osobach, którym zależy na aucie generującym bardzo dobre osiągi.


Opisywany samochód marki Lamborghini Huracan jest samochodem produkowanym od 2013 roku aż po dziś dzień. Model ten jest dostępny w wersji nadwozia coupe z 2 drzwiami. W skład wyposażenia wchodzi wiele elementów, a także układów, które są odpowiedzialne za zapewnianie jak najwyższego poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy.


Opisywane auto Lamborghini Huracan posiada miejsce tylko dla 2 osób. Posiada ono napęd na cztery koła, a moc jest na nie przenoszona przy pomocy 7-stopniowej, 2-sprzęgłowej skrzyni biegów. Jeśli chodzi o silniki to w opisywanym modelu stosowana jest jednostka napędowa o pojemności 5.2 litra, która generuje moc na poziomie aż 611 koni mechanicznych. Pozwala to na osiąganie prędkości maksymalnej 325 km/h. Dzięki temu auto zyskuje miano tak zwanego supersamochodu. Samochód przyspiesza do 100 km/h w czasie 3,2 sekundy.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu lamborghini huracan?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Lamborghini Huracan jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Lamborghini Huracan. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Lamborghini Huracan
Ocena marki: 4.8139 na 5 W oparciu o 139 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt