Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Lexus IS

lexus is

Samochód osobowy istniejący na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Lexus IS to auto zaliczane do grona pojazdów klasy średniej. Jest to więc pojazd, w którym możliwe jest zapewnienie transportu dla nawet 5 osób. Oznacza to, że prezentowane auto może być wykorzystywane jako samochód o charakterze rodzinnym. Zapewnia on przestronne, komfortowe i bezpieczne wnętrze zarówno dla kierowcy, jak i dla wszystkich pasażerów. Pojazd wyprodukowano z myślą o osobach, którym zależy na dynamicznym, wygodnym i bezpiecznym samochodzie dla siebie oraz swoich rodzin.


Prezentowany model Lexusa IS jest produkowany od 1998 roku. Przez cały okres produkcji powstały trzy generacje wyposażone w sprzęt, taki jak klimatyzacja, nawigacja, elektrycznie podgrzewane i regulowane fotele oraz w wiele innych elementów, dzięki którym jazda takim samochodem jest wydajna, dynamiczna, bezpieczna oraz komfortowa. Auto takie jest w stanie zapewnić odpowiedni poziom wygody nawet na bardzo długich dystansach, więc może być to samochód przeznaczony na długie rodzinne wypady.


Aktualnie od 2013 roku produkowana jest trzecia generacja  modelu Lexus IS. Różni się ona od poprzedniczek nie tylko wyglądem, ale również zastosowanymi technologiami i wyposażeniem. Dzięki temu auto spełnia oczekiwania użytkowników oraz jest zgodne z najlepszymi standardami obowiązującymi na rynku motoryzacyjnym. Pojazd jest produkowany jako 4-drzwiowy sedan lub 5-drzwiowe kombi z napędem na tylną oś. Moc jest na nią przenoszona przy pomocy 8-biegowej skrzyni automatycznej. Samochód posiada dynamiczne silniki benzynowe o pojemności 2.0, 2.5 oraz 3.0 litra oraz dynamiczny, ekologiczny i oszczędny silnik hybrydowy 2.5 litra z dwoma silnikami elektrycznymi.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu lexus is?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Lexus IS jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Lexus IS. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt