Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 2100 do 6700

Jaka jest historia marki polonez caro?

Auto osobowe znane pod nazwą Polonez Caro to pojazd zaliczany do grona aut o charakterze kompaktowym. Oznacza to, że jedną z cech tego modelu była zwarta konstrukcja, pomimo której możliwe było przewożenie 4-5 osób we względnie komfortowych warunkach. W związku z tym prezentowany samochód mógł być wykorzystywany jako auto rodzinne na dalsze trasy, ale oprócz tego spełniało ono również zadania samochodu o charakterze miejskim, dzięki któremu można było dojechać dość szybko do pracy, szkoły, miasta lub w inne miejsca.


Prezentowane auto Polonez Caro było produkowane w latach 1997-2002 jako 5-drzwiowy hatchback. Auto tego rodzaju charakteryzowało się solidną konstrukcją, a także bogatym wnętrzem obejmującym wyposażenie lepsze niż w standardowej wersji Poloneza. Dzięki różnym zastosowanym elementom i technologiom pojazd ten zapewniał komfortową i bezpieczną podróż nawet na długich trasach, ale oprócz tego jego jakość była dostosowywana do rosnących standardów rynkowych, a także wymagań użytkowników.


Prezentowane auto Polonez Caro było wyposażone w napęd na tylną oś. Moc silnika była na nią przenoszona przy pomocy 5-biegowej skrzyni biegów w wersji manualnej. Zbiornik paliwa posiadał pojemność 45 litrów. Paleta silnikowa obejmowała trzy jednostki napędowe. Jedna z nich posiadała pojemność 1.4 litra, a dwie pozostałe 1.6 litra. Moc silników 1.6 to poziom 76-84 koni mechanicznych, a prędkość maksymalna to zakres 154-158 km/h. Jednostka napędowa o pojemności 1.4 litra zapewniała z kolei moc 103 koni mechanicznych oraz maksymalną prędkość 160 km/h.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu polonez caro?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Polonez Caro jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Polonez Caro. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Polonez Caro
Ocena marki: 4.8132 na 5 W oparciu o 132 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt