Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Porsche 911

porsche 911

Porsche 911 to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów o charakterze sportowym. Model ten jest przystosowany do generowania bardzo dobrych osiągów charakterystycznych dla pojazdów wyścigowych czy też rajdowych. W związku z małymi rozmiarami prezentowanego samochodu, nie nadaje się on do użytkowania jako pojazd rodzinny. Opisywane auto oferuje możliwość przewożenia 4 osób. Model ten został zaprojektowany przede wszystkim z myślą o osobach, które są zainteresowane posiadaniem auta o bardzo dynamicznym charakterze, dzięki któremu istnieje możliwość szybkiego pokonywania nawet dalekich odległości.


Prezentowane auto Porsche 911 jest produkowane aż po dziś dzień od 1964 roku. Jest to model, który przechodził wiele modernizacji. Efektem tego jest powstanie aż 6 generacji tego samochodu. Modernizacje obejmowały delikatne zmiany wyglądu zewnętrznego, zastosowanych elementów mechanicznych, jednostek napędowych oraz wielu innych elementów. Dzięki temu prezentowany model samochodu osobowego spełniał coraz większe wymagania użytkowników oraz był zgodny ze stale zmieniającymi się normami rynkowymi.


Od 2011 roku produkowana jest ostatnia generacja znana jako Porshe 911 991. Auto tego rodzaju jest produkowane jako coupe, kabriolet lub targa z dwoma drzwiami niezależnie od wersji nadwozia. Opisywany samochód jest dostępny w wersji z napędem na tylną oś, ale oprócz tego oferowane są modele z napędem na cztery koła. Za przenoszenie mocy na napęd odpowiada skrzynia manualna lub półautomatyczne. Każdy z tych mechanizmów posiada 7 biegów. Silnik 3.8 litra o pojemności 3.8 litra produkuje moc na poziomie 475 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu porsche 911?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Porsche 911 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Porsche 911. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt