Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Porsche Boxster

 • Porsche Boxster

  Porsche Boxster

  41000
  Rok produkcji:
  1999
  Przebieg:
  108000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  204 KM
  Poj. silnika:
  2480 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Porsche Boxster

  Porsche Boxster 280 KM , bezwypadkowy , xenony

  39000
  Rok produkcji:
  1999
  Przebieg:
  162500 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  280 KM
  Poj. silnika:
  2700 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Porsche Boxster to niemiecki samochód osobowy zaliczany do grupy pojazdów sportowych. Jest to więc auto, którego zadaniem jest przede wszystkim generowanie bardzo dobrych osiągów. Pod tym względem opisywany model jest w stanie konkurować nawet z autami wyścigowymi oraz rajdowymi. Jednocześnie jest on wyposażony we wszystkie systemy i elementy niezbędne do dopuszczenia takiego pojazdu do użytkowania w normalnym ruchu drogowym.


Opisywane auto Porsche Boxster jest produkowane od 1996 roku. Przez cały ten czas powstały trzy generacje, które nie różnią się od siebie za bardzo wyglądem, ale za to różnią się pod względem zastosowanych rozwiązań technicznych, elementów mechanicznych, itp. Dzięki temu auta te cały czas podążały za zwiększającymi się wymaganiami rynkowymi oraz umożliwiały zachowanie najwyższych standardów jakościowych.


Od 2012 roku produkowana jest trzecia generacja opisywanego modelu Porsche Boxster. Jest to 2-drzwiowy roadster wyposażony w sprzęt zapewniający jak najwyższy poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Auto posiada solidną konstrukcję odporną na przeciążenia generowane przez jazdę z wysoką prędkością. Pojazd ten może pomieścić tylko 2 osoby, więc nie jest to auto rodzinne. Model ten dysponuje napędem na tylną oś, 6-biegową skrzynią manualną lub 7-biegowym automatem. Silniki 2.7 oraz 2.8 litra generują moc na poziomie 211-315 koni mechanicznych. Oznacza to, że prezentowany samochód jest bardzo dynamicznym autem, które pozwala na pokonywanie dalekich dystansów w niezwykle krótkim czasie i z zachowaniem bezpieczeństwa.

Polska

Porsche Boxster - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Porsche Boxster w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt