Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Porsche 944

 • Porsche 944

  Porsche 944 TURBO 1986r. 220KM Kraków-Bełtowski

  49900
  Rok produkcji:
  1986
  Przebieg:
  139000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  220 KM
  Poj. silnika:
  2500 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód osobowy marki Porsche 944 to pojazd zaliczany do grupy samochodów sportowych. Oznacza to, że prezentowane auto dysponowało rozwiązaniami technicznymi, a także mechanicznymi, dzięki którym możliwe było generowanie bardzo dobrych osiągów, takich jak wysoka prędkość i szybki czas przyspieszenia do tych prędkości. Auto takie było często porównywane do modeli wyścigowych, jednak w porównaniu z nimi dysponowało układami i systemami pozwalającymi na użytkowanie tego pojazdu w normalnych warunkach ruchu drogowego. Prezentowane auto było produkowane z myślą o osobach, które były zainteresowane możliwością jazdy z bardzo dużą prędkością oraz innymi osiągami i skracania sobie w ten sposób czasu dalszych podróży.


Opisywane auto Porsche 944 było produkowane od 1982 do 1991 roku jako 2-drzwiowe coupe lub 2-drzwiowy kabriolet. Pojazd ten charakteryzował się rozmiarem pozwalającym na przewożenie maksymalnie 4 osób, więc nie było to auto rodzinne. Niska masa w połączeniu z dynamicznymi silnikami sprawiała, że pojazd był bardzo szybki i zwrotny. Nie należy też zapominać o bogatym wyposażeniu, dzięki któremu poziom bezpieczeństwa jazdy był bardzo wysoki.


Prezentowany pojazd Porsche 944 posiadał napęd na tylną oś. W modelu tym za przenoszenie mocy na układ napędowy odpowiadała 3-biegowa skrzynia automatyczna, ale dostępne były też wersje dla miłośników skrzyń manualnych. Posiadały one skrzynie ręczne z 5 biegami. Jednostki napędowe o pojemności 2.5-3.0 litra zapewniały moc na poziomie 150-211 koni mechanicznych.

Polska

Porsche 944 - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Porsche 944 w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt