Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Porsche Cayman

 • Porsche Cayman

  Porsche Cayman 300 KM , XENONY , SKÓRA , GPS

  104000
  Rok produkcji:
  2006
  Przebieg:
  78000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  300 KM
  Poj. silnika:
  3400 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Porsche Cayman to model samochodu osobowego zaliczanego do grona aut sportowych. Samochód ten posiada miejsce dla zaledwie dwóch osób, więc jego przeznaczeniem nie jest użytkowanie w formie pojazdu rodzinnego. Bardzo ważną cechą opisywanego modelu jest fakt, że może on się pochwalić bardzo dobrymi osiągami podobnymi do tych, jakie można spotkać w pojazdach wyścigowych i rajdowych. Konstrukcja tego modelu oraz wyposażenie pozwala jednak na użytkowanie auta poza torem, ponieważ zapewniony jest odpowiedni poziom komfortu i bezpieczeństwa wymagany w normalnym ruchu drogowym.


Opisywany model Porsche Cayman jest produkowany od 2006 roku. Do 2012 roku produkowana była pierwsza generacja znana pod nazwą Porsche Cayman 987c. Model ten posiadał konstrukcję odporną na przeciążenia generowane przez szybką, dynamiczną jazdę. 5 i 6-biegowa skrzynia manualna lub 6-biegowy automat przenosił moc na tylne koła. Silniki 2.7 i 3.4 litra oferowały moc na poziomie 245-295 koni mechanicznych.


Porsche Cayman 981c to model drugiej generacji produkowany od 2012 roku. Samochód tego rodzaju posiada napęd na tylne koła. 6-biegowa skrzynia manualna oraz 7-biegowa przekładnia półautomatyczna to mechanizmy odpowiadające za przenoszenie mocy na układ napędowy. Sama moc jest bardzo wysoka i sięga ona poziomu 275 i 352 koni mechanicznych. Oferują ją jednostki napędowe o pojemności 2.8 oraz 3.5 litra. Dzięki nim prezentowany samochód zachowuje się bardzo dynamicznie na drodze i dzięki niemu można szybko pokonywać nawet bardzo dalekie trasy.

Polska

Porsche Cayman - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Porsche Cayman w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt