Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Subaru B9 Tribeca

 • Subaru B9 Tribeca

  Subaru B9 Tribeca 4x4 , serwisowany , 245 KM

  30000
  Rok produkcji:
  2006
  Przebieg:
  295000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna+LPG
  Moc silnika:
  245 KM
  Poj. silnika:
  3000 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Subaru B9 Tribeca to samochód osobowy, który kwalifikuje się do grona pojazdów typu SUV. Model tego rodzaju był więc autem, które mogło się poszczycić przestronnym wnętrzem umożliwiającym przewożenie 7 osób. W związku z tym model ten nadawał się do użytkowania jako samochód o charakterze rodzinnym. Jego rodzinny charakter podkreślało wyposażenie, dzięki któremu nawet długa trasa była komfortowa, a także bardzo bezpieczna. Auto wyprodukowano dla ludzi poszukujących wielofunkcyjnego samochodu rodzinnego radzącego sobie nie tylko na normalnych drogach, ale również na trasach terenowych.


Opisywany pojazd Subaru B9 Tribeca wytwarzano w latach 2005-2014. Bardzo ważną cechą tego auta była solidna konstrukcja utrzymująca ciężar 7 osób, bagaży oraz przeciążenia generowane w czasie jazdy w warunkach terenowych. Jeśli chodzi o wyposażenie to w samochodzie tym można było znaleźć ekran 9-calowy, odtwarzacz DVD, konsolę gier wideo czy też kamerę. Te oraz inne elementy wyposażenia sprawiały, że jazda nie była nudna, a poziom jej komfortu i bezpieczeństwa był bardzo wysoki.


Prezentowany Subaru B9 Tribeca to 5-drzwiowy SUV, które wyposażono w napęd na cztery koła. Moc silnika była przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy 5-biegowej skrzyni automatycznej. W modelu tym zastosowano jednostki napędowe o pojemności 3.0 litra o mocy 245 koni mechanicznych. Oprócz tego w prezentowanym samochodzie zastosowano również silnik o pojemności 3.6 litra, który generował moc na poziomie 260 koni mechanicznych. Dzięki temu auto zapewniało bardzo duży poziom dynamiki.

Polska

Subaru B9 Tribeca - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Subaru B9 Tribeca w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt