Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Subaru BRZ

 • Subaru BRZ

  Subaru BRZ NISKI PRZEBIEG , 200 KM , AKRYL

  72500
  Rok produkcji:
  2016
  Przebieg:
  5000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  200 KM
  Poj. silnika:
  2000 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Subaru BRZ to samochód osobowy produkcji japońskiej, który zaliczany jest do grona pojazdów sportowych. Oznacza to, że bardzo ważną cechą charakterystyczną tego modelu są jego duże osiągi podobne do tych generowanych przez pojazdy wyczynowe startujące w wyścigach samochodowych. Oczywiście opisywany model posiada odpowiednie zabezpieczenia i systemy, które zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i pozwalają na użytkowanie takiego auta poza torem w normalnych warunkach ruchu drogowego. Prezentowany model został wyprodukowany z myślą o ludziach, którym zależy na szybkim pokonywaniu dalekich dystansów.


Opisywany samochód Subaru BRZ jest produkowany od 2012 roku jako 2-drzwiowe coupe. Posiada on mały rozmiar oraz zapewnia miejsce dla 4 osób. Nie jest to auto rodzinne tylko model dla mniejszych grup osób ceniących sobie agresywną jazdę zbliżoną do stylu sportowego. W skład wyposażenia wchodziły elementy, takie jak ABS, elektryczne szyby, poduszka powietrzna, komputer pokładowy oraz wiele innych elementów, które odpowiadały za zapewnianie jak najwyższego poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy.


W opisywanym pojeździe Subaru BRZ zastosowano napęd na tylne koła. Moc silników jest przenoszona na tylne koła przy pomocy 6-biegowej skrzyni manualnej. Oprócz tego dostępne były modele wyposażone w automatyczne skrzynie biegów posiadające również 6 przełożeń. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to prezentowany samochód jest wyposażony w silnik 2.0 litra. Jego moc to poziom 200 koni mechanicznych. Takie parametry przy niskiej masie własnej auta zapewniają mu wysoki poziom dynamiki.

Polska

Subaru BRZ - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Subaru BRZ w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt