Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Subaru Tribeca

 • Subaru Tribeca

  Subaru Tribeca 3.0 , 7 OSOBOWY , JASNA SKÓRA

  33500
  Rok produkcji:
  2006
  Przebieg:
  220000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  245 KM
  Poj. silnika:
  3000 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Subaru Tribeca to samochód kwalifikujący się do grona pojazdów sportowo-użytkowych. Oznacza to, że prezentowany model był autem posiadającym przestronne wnętrze, w którym mieściło się maksymalnie 7 osób. Innymi słowy był to duży samochód rodzinny przystosowany do zapewniania jak najlepszych warunków jazdy związanych z komfortem, a także bezpieczeństwem. Model ten zaprojektowano z myślą o osobach szukających dynamicznego i wygodnego auta rodzinnego, które będzie sobie dobrze radzić nie tylko w normalnych warunkach drogowych, ale również na trasach terenowych o umiarkowanym, a także średnim poziomie trudności.


Prezentowany pojazd Subaru Tribeca był produkowany w latach 2005-2014 jako 5-drzwiowy SUV. Był to luksusowo wyposażony model, który oprócz standardowych elementów odpowiedzialnych za komfort i bezpieczeństwo posiadał urządzenia i systemy umilające nawet bardzo długą jazdę. W skład tego sprzętu wchodziły więc elementy, takie jak 9-calowy ekran w suficie, odtwarzacz DVD, konsola gier wideo czy też kamera wideo. Ważną cechą, jaką posiadał model Subaru Tribeca była jego solidna konstrukcja, dzięki której utrzymywał on obciążenia i przeciążenia generowane przez 7 osób i ich bagaże.


Opisywane auto Subaru Tribeca posiadało napęd na cztery koła przystosowany do radzenia sobie z trudnymi warunkami terenowymi. Moc silnika była przenoszona na taki układ przy pomocy 5-biegowej przekładni automatycznej. Silniki o pojemności 3.0 oraz 3.6 litra zapewniały moc na poziomie 245 oraz 260 koni mechanicznych. Oznacza to, że opisywany model był bardzo dynamicznym autem.

Polska

Subaru Tribeca - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Subaru Tribeca w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt