Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Subaru G3X Justy

 • Subaru G3X Justy

  Subaru G3X Justy OPŁACONY , STAN BDB , 4X4

  15299
  Rok produkcji:
  2008
  Przebieg:
  77607 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  94 KM
  Poj. silnika:
  1328 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Subaru G3X Justy to pojazd osobowy o charakterze subkompaktowym. Model ten charakteryzuje się nadwoziem hatchback oraz małymi rozmiarami. W związku z tym użytkowanie tego auta jako pojazdu rodzinnego do pokonywania dalekich dystansów może być niepraktyczne i wręcz niewygodne. W związku z tym głównym przeznaczeniem opisywanego modelu jest jazda miejska. Został on wyprodukowany z myślą o użytkownikach poszukujących małego, ekonomicznego oraz dynamicznego środka transportu, który zapewni bardzo wydajny, dynamiczny i codzienny dojazd do pracy, szkoły oraz w inne miejsca, które wymagają pokonania krótkiego dystansu.


Opisywane auto Subaru G3X Justy jest produkowane od 1984 roku. Przez cały okres produkcji powstało kilka generacji. Modyfikacje tego modelu sprawiły, że każda nowa generacja wprowadzała na rynek innowacyjne rozwiązania techniczne, dzięki którym pojazd radził sobie jeszcze lepiej z zadaniami auta miejskiego, spełniał rygorystyczne oczekiwania użytkowników oraz był zgodny z normami obowiązującymi w branży motoryzacyjnej. Niezwykle istotną cechą wszystkich generacji tego modelu był fakt, że auta takie charakteryzowały i nadal charakteryzują się niską masą własną. Dzięki temu możliwe jest stosowanie małych i oszczędnych silników bez utraty parametrów, takich jak dobre przyspieszenie, które jest kluczowe w jeździe miejskiej. W związku z tym takie auto jest idealnym rozwiązaniem dla ludzi szukających dynamicznego, a także bardzo ekonomicznego samochodu.


Prezentowany 3 lub 5-drzwiowy hatchback Subaru G3X Justy to samochód posiadający napęd na przednią oś lub na cztery koła. Moc silnika jest przenoszona na układ napędowy przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej.

Polska

Subaru G3X Justy - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Subaru G3X Justy w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt