Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Subaru G3X Justy

subaru g3x justy

Subaru G3X Justy to pojazd osobowy o charakterze subkompaktowym. Model ten charakteryzuje się nadwoziem hatchback oraz małymi rozmiarami. W związku z tym użytkowanie tego auta jako pojazdu rodzinnego do pokonywania dalekich dystansów może być niepraktyczne i wręcz niewygodne. W związku z tym głównym przeznaczeniem opisywanego modelu jest jazda miejska. Został on wyprodukowany z myślą o użytkownikach poszukujących małego, ekonomicznego oraz dynamicznego środka transportu, który zapewni bardzo wydajny, dynamiczny i codzienny dojazd do pracy, szkoły oraz w inne miejsca, które wymagają pokonania krótkiego dystansu.


Opisywane auto Subaru G3X Justy jest produkowane od 1984 roku. Przez cały okres produkcji powstało kilka generacji. Modyfikacje tego modelu sprawiły, że każda nowa generacja wprowadzała na rynek innowacyjne rozwiązania techniczne, dzięki którym pojazd radził sobie jeszcze lepiej z zadaniami auta miejskiego, spełniał rygorystyczne oczekiwania użytkowników oraz był zgodny z normami obowiązującymi w branży motoryzacyjnej. Niezwykle istotną cechą wszystkich generacji tego modelu był fakt, że auta takie charakteryzowały i nadal charakteryzują się niską masą własną. Dzięki temu możliwe jest stosowanie małych i oszczędnych silników bez utraty parametrów, takich jak dobre przyspieszenie, które jest kluczowe w jeździe miejskiej. W związku z tym takie auto jest idealnym rozwiązaniem dla ludzi szukających dynamicznego, a także bardzo ekonomicznego samochodu.


Prezentowany 3 lub 5-drzwiowy hatchback Subaru G3X Justy to samochód posiadający napęd na przednią oś lub na cztery koła. Moc silnika jest przenoszona na układ napędowy przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu subaru g3x justy?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Subaru G3X Justy jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Subaru G3X Justy. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt