Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 16900 do 110000

Jaka jest historia marki subaru impreza?

Subaru Impreza to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów klasy kompaktowej. Oznacza to, że opisywane auto jest pojazdem posiadającym dość zwartą konstrukcję, pomimo której możliwe jest względnie komfortowe i bezpieczne przewożenie kierowcy, a także 4 pasażerów. W związku z tym prezentowany model jest samochodem, który może spełniać zadania pojazdu rodzinnego, ale również posiada wiele cech auta miejskiego. Dlatego też można śmiało stwierdzić, że prezentowane auto zostało wyprodukowane z myślą o osobach poszukujących wysokiej jakości samochodu o charakterze wielozadaniowym.


Subaru Impreza to auto, które jest produkowane od 1993 roku. Przez cały okres produkcji powstały cztery generacje tego modelu. Każda z nich wnosiła innowacyjne rozwiązania techniczne oraz charakteryzowała się odmienionym wyglądem. Dzięki temu auto zachowywało zgodność z rygorystycznymi oraz stale zmieniającymi się standardami obowiązującymi na rynku pojazdów osobowych.


Czwarta generacja modelu znanego jako Subaru Impreza jest produkowana od 2011 roku. Samochód ten jest wytwarzany jako 4-drzwiowy sedan oraz 5-drzwiowy hatchback. Auto dysponuje ciekawym i bogatym wyposażeniem wysokiej jakości, które zapewnia najwyższy poziom komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy. Model ten jest wyposażony w napęd na cztery koła, na które moc jest przenoszona przy pomocy 5 lub 6-biegowej skrzyni manualnej. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to dostępne są silniki benzynowe o pojemności 1.6 i 2.0 litra zapewniające moc 114 oraz 148 koni mechanicznych. Oferowana jest również wersja z silnikiem diesla o pojemności 2.0 litra oraz mocy 150 koni mechanicznych.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu subaru impreza?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Subaru Impreza jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Subaru Impreza. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Subaru Impreza
Ocena marki: 4.8134 na 5 W oparciu o 134 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt