Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 33500 do 33500

Jaka jest historia marki subaru tribeca?

Subaru Tribeca to samochód kwalifikujący się do grona pojazdów sportowo-użytkowych. Oznacza to, że prezentowany model był autem posiadającym przestronne wnętrze, w którym mieściło się maksymalnie 7 osób. Innymi słowy był to duży samochód rodzinny przystosowany do zapewniania jak najlepszych warunków jazdy związanych z komfortem, a także bezpieczeństwem. Model ten zaprojektowano z myślą o osobach szukających dynamicznego i wygodnego auta rodzinnego, które będzie sobie dobrze radzić nie tylko w normalnych warunkach drogowych, ale również na trasach terenowych o umiarkowanym, a także średnim poziomie trudności.


Prezentowany pojazd Subaru Tribeca był produkowany w latach 2005-2014 jako 5-drzwiowy SUV. Był to luksusowo wyposażony model, który oprócz standardowych elementów odpowiedzialnych za komfort i bezpieczeństwo posiadał urządzenia i systemy umilające nawet bardzo długą jazdę. W skład tego sprzętu wchodziły więc elementy, takie jak 9-calowy ekran w suficie, odtwarzacz DVD, konsola gier wideo czy też kamera wideo. Ważną cechą, jaką posiadał model Subaru Tribeca była jego solidna konstrukcja, dzięki której utrzymywał on obciążenia i przeciążenia generowane przez 7 osób i ich bagaże.


Opisywane auto Subaru Tribeca posiadało napęd na cztery koła przystosowany do radzenia sobie z trudnymi warunkami terenowymi. Moc silnika była przenoszona na taki układ przy pomocy 5-biegowej przekładni automatycznej. Silniki o pojemności 3.0 oraz 3.6 litra zapewniały moc na poziomie 245 oraz 260 koni mechanicznych. Oznacza to, że opisywany model był bardzo dynamicznym autem.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu subaru tribeca?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Subaru Tribeca jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Subaru Tribeca. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Subaru Tribeca
Ocena marki: 4.8134 na 5 W oparciu o 134 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt