Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Alfa Romeo Giulietta

alfa romeo giulietta

Samochód znany na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Alfa Romeo Giulietta jest pojazdem osobowym klasy kompaktowej. Jest to więc auto charakteryzujące się bardziej zwartą budową i umiarkowanie dużą przestrzenią bagażową. Dzięki temu pomimo swoich stosunkowo małych rozmiarów może ono przewozić całe rodziny na długich trasach. Samochód tego typu radzi sobie również bardzo dobrze z jazdą w warunkach miejskich.


Opisywany, włoski samochód jest produkowany od 2010 roku aż do dziś. Standardowe wyposażenie obejmuje blokadę dyferencjału Q2, a także system start/stop odpowiedzialny za uruchamianie, a także gaszenie silnika. Istnieje też możliwość korzystania z systemu DNA w trzech trybach: Dynamiczny, Normalny i Dopasowany do każdej pogody. W zależności od wybranego trybu zmienia się praca pedału gazu, wspomagania kierownicy oraz programu ESP. W 2013 roku przeprowadzono face lifting oraz wprowadzono nową jednostkę napędową.


Alfa Romeo Giulietta to 5-drzwiowe auto typu hatchback, które posiada manualną lub automatyczną skrzynię biegów (6 przełożeń w obu przypadkach). Jeśli chodzi o wersje silnikowe to dostępne są jednostki napędowe 1.4 i 1.75 w wersji benzynowej (moc 105-235 koni mechanicznych). Jeśli chodzi o silniki diesla to są dostępne jednostki o pojemności 1.6 oraz 2.0 (moc 105-170 koni mechanicznych).


Warto dodać, że na rynku dostępne są różne wersje wyposażeniowe dopasowane do różnych wymagań kierowców: Impression, Progression, Veloce, Distinctive, Exclusive, a także Quadrifoglio Verde.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu alfa romeo giulietta?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Alfa Romeo Giulietta jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Alfa Romeo Giulietta. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt