Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Daewoo Evanda

 • Daewoo Evanda

  Daewoo Evanda KLIMA , SKÓRA, OPŁACONY

  9800
  Rok produkcji:
  2004
  Przebieg:
  228065 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  130 KM
  Poj. silnika:
  2000 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód znany pod nazwą Daewoo Evanda jest pojazdem zaliczanym do grona aut klasy średniej. Oznacza to, że charakteryzuje się on sporym wnętrzem pozwalającym na komfortową jazdę dla 4-5 osób. Jest to więc pojazd stworzony z myślą o ludziach poszukujących auta rodzinnego. Jego wyposażenie zapewnia komfort i bezpieczeństwo jazdy, jednak nie jest ono tak bogate, jak w przypadku limuzyn wyższych klas. Warto dodać, że w takich autach stosowane są oszczędne jednostki napędowe.


Daewoo Evanda to samochód, który był produkowany w latach 2000-2006 jako 4-drzwiowy sedan. Jest to samochód wyposażony w napęd na przednią oś. Na taki układ napędowy moc była przenoszona przez 4-biegową skrzynię automatyczną. Oprócz tego dostępne są modele, w których zainstalowano 5-biegową skrzynię manualną. Zbiornik paliwa charakteryzuje się pojemnością 65 litrów, a masa własna tego samochodu to poziom 1350-1420 kilogramów.


Opisywany model Daewoo Evanda był dostępny w kilku wersjach silnikowych. Między innymi dostępne były jednostki napędowe R4 2.0 z wtryskiem. Takie jednostki napędowe zapewniają moc maksymalną na poziomie 115 koni mechanicznych, a ich prędkość to 190 km/h. Jednostki R4 2.0 16V generują moc 148 koni mechanicznych, a dzięki temu pojazd jest w stanie rozpędzić się do prędkości maksymalnej na poziomie 205 kilometrów na godzinę. Najmocniejsze są silniki R6 2.5 o mocy generowanej na poziomie 256 koni mechanicznych. Samochód wyposażony w taką jednostkę napędową jest w stanie rozpędzić się do 210 kilometrów na godzinę.

Polska

Daewoo Evanda - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Daewoo Evanda w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt