Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Daewoo Korando

 • Daewoo Korando

  Daewoo Korando 4x4 , klimatyzacja , 120 KM

  8000
  Rok produkcji:
  2001
  Przebieg:
  167420 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  120 KM
  Poj. silnika:
  2900 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód marki Daewoo Korando jest pojazdem znanym pod inną nazwą SsangYong Korando. Konkretniej to druga generacja opisywanego modelu była produkowana i sprzedawana pod marką Daewoo. Jest to samochód typu SUV, który zapewnia odpowiednią ilość miejsca dla 4-5 pasażerów. Jego wyposażenie jest bogate i wpływa na poprawę komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Warto pamiętać o tym, że samochody tego rodzaju posiadają mocne silniki, które zapewniają bardzo dobre osiągi na szosach, ale również spisują się nieźle w terenie o umiarkowanym, a także średnim poziomie trudności. Jest to więc samochód zaprojektowany z myślą o ludziach, którzy poszukują samochodu wielofunkcyjnego nadającego się na długie trasy, krótkie wypady, do miasta oraz w teren.


Oczywiście Daewoo Korando, jak każdy SUV posiada zwiększony prześwit oraz wzmocnione podwozie, a także całą konstrukcję charakteryzującą się bardzo dużą solidnością. Dzięki temu pojazd radzi sobie bardzo dobrze z dużymi obciążeniami generowanymi przez pasażerów, bagaże oraz przez jazdę po nierównościach.


Opisywany samochód Daewoo Korando jest pojazdem posiadającym napęd na cztery koła, który ułatwia jazdę w trudnych warunkach terenowych. Prezentowany model był produkowany w latach 1997-2006. Samochód ten jest produkowany aż do dziś, ale pod nazwą TagAZ. Jeśli chodzi o silniki to w pojeździe tym zastosowano benzynowe jednostki napędowe o pojemności 2.3 oraz 3.2 litra. Dostępny jest również silnik o pojemności 2.9 litra. Takie jednostki napędowe zapewniają bardzo dobre osiągi, jakich oczekuje się od aut terenowych.

Polska

Daewoo Korando - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Daewoo Korando w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt