Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Daewoo Lanos

 • Daewoo Lanos

  Daewoo Lanos Daewoo

  1400
  Rok produkcji:
  1999
  Przebieg:
  103000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  120 KM
  Poj. silnika:
  1600 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Daewoo Lanos

  Daewoo Lanos Lanosie w bdb.stanie.

  2900
  Rok produkcji:
  2000
  Przebieg:
  73500 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  106 KM
  Poj. silnika:
  1600 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Daewoo Lanos

  Daewoo Lanos bezywpadkowy , zero rdzy , pierwszy właściciel

  2600
  Rok produkcji:
  1997
  Przebieg:
  259800 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  86 KM
  Poj. silnika:
  1500 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Daewoo Lanos to samochód osobowy zaliczany do tak zwanej klasy C. Jest to więc pojazd kompaktowy, który pomimo swojej zwartej konstrukcji zapewnia w miarę komfortowe warunki podróżowania dla 5 osób. Samochód taki może być więc użytkowany jako auto rodzinne, chociaż jego najważniejszym celem jest zapewnienie transportu w mieście oraz na krótkich dystansach. Jest to więc idealny wybór dla osób poszukujących ekonomicznego, ale zwrotnego i bezpiecznego auta zapewniającego dojazd do pracy, szkoły, miasta, itp.


Prezentowany samochód Daewoo Lanos był produkowany w latach 1997-2008 w wielu różnych krajach. Auto tego rodzaju było dostępne jako 3 i 5-drzwiowy hatchback, 4-drzwiowy sedan, a także istniała wersja pickup z 2 drzwiami. W czasie produkcji przeprowadzano modernizacje wyglądu i wyposażenia. Najważniejszymi elementami i systemami wykorzystanymi w tym pojeździe są: ABS, poduszka powietrzna kierowcy, wspomaganie kierownicy, ręczna klimatyzacja, elektryczne szyby i lusterka oraz wiele innych elementów. Zapewniają one wygodną i przede wszystkim bezpieczną jazdę.


Daewoo Lanos to samochód z napędem na przednią oś. W zależności od wersji, moc była przenoszona na napęd przez manualną skrzynię biegów posiadającą 5 przełożeń lub skrzynię automatyczną z 4 przełożeniami. Oferta silnikowa była szeroka i obejmowała jednostki napędowe o pojemności od 1.3 do 1.6 litra. Moc takich silników wahała się w granicach 63-103 koni mechanicznych. Dostępne więc były wersje dla użytkowników preferujących pojazdy bardziej dynamiczne i bardziej oszczędne.

Polska

Daewoo Lanos - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Daewoo Lanos w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt