Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Daewoo Rezzo

 • Daewoo Rezzo

  Daewoo Rezzo klima , zarejestrowany , 121 KM

  4999
  Rok produkcji:
  2003
  Przebieg:
  204000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  121 KM
  Poj. silnika:
  1998 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód marki Daewoo Rezzo jest pojazdem typu minivan przystosowanym do przewożenia osób. Charakteryzuje się on bardzo przestronnym wnętrzem, w którym możliwy jest transport od 5 do 7 osób. Oznacza to, że opisywany pojazd jest przystosowany do użytkowania jako auto rodzinne. Umożliwia ono przewożenie nie tylko dużych rodzin, ale również zorganizowanych grup osób. Oznacza to, że pojazdy marki Daewoo Rezzo są użytkowane nie tylko dla celów prywatnych, ale również komercyjnych (jako taksówki, pojazdy do transportu zagranicznego, itp.).


Opisywane auto Daewoo Rezzo było produkowane od 2000 do 2008 roku jako 5-drzwiowy minivan. W skład wyposażenia tego auta wchodzą poduszki powietrzne, centralny zamek, elektryczne sterowanie i ogrzewanie lusterek zewnętrznych, regulacja kierownicy, klimatyzacja manualna, czujniki parkowania, itp. Są to elementy zapewniające bardzo wygodne kierowanie pojazdem, komfortową podróż dla kierowcy i pasażerów, a także najwyższy poziom bezpieczeństwa.


Samochód marki Daewoo Rezzo jest autem wyposażonym w napęd na przednie koła. Pojazd tego rodzaju posiada 5-biegową manualną, a także 4-biegową automatyczną skrzynię biegów, której zadaniem jest przenoszenie mocy na układ napędowy. W samochodzie tym zastosowano różne rodzaje silników. Wersje te obejmują pojemność 1.6, 1.8 oraz 2.0 litra. Moc maksymalna generowana przez te silniki to poziom 107 (1.6), 98 (1.8) oraz 121 (2.0) koni mechanicznych. Pojazdy te generowały prędkość na poziomie 167, 170 oraz 180 kilometrów na godzinę.

Polska

Daewoo Rezzo - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Daewoo Rezzo w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt