Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Daewoo Tico

 • Daewoo Tico

  Daewoo Tico ekonomiczny , kupiony w salonie , komplet dokumentów

  1500
  Rok produkcji:
  2000
  Przebieg:
  101080 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  48 KM
  Poj. silnika:
  796 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód znany pod nazwą Daewoo Tico jest autem przeznaczonym do użytkowania w mieście. Prezentowany model to jeden z najmniejszych samochodów produkowanych przez koncern Daewoo. Opisywany pojazd jest zaliczany do segmentu A. Są to pojazdy wykorzystywane głównie w ruchu miejskim. Charakteryzują się one małą przestrzenią dla pasażerów, a także umiarkowaną przestrzenią bagażową. Był to samochód stworzony głównie z myślą o osobach, które są zainteresowane posiadaniem auta zapewniającego dojazd do pracy, szkoły, miasta, itp. W razie konieczności pojazdu można użytkować na dłuższych dystansach, ale jego przeznaczeniem są oczywiście krótsze podróże.


Daewoo Tico to samochód produkowany w latach 1991-2001. Auto tego rodzaju charakteryzuje się niską masą własną, dzięki której pomimo stosowania małych i oszczędnych jednostek napędowych możliwe jest zachowanie odpowiedniej dynamiki pojazdu. W zakres wyposażenia wchodziły różne elementy, takie jak: elektryczne szyby przednie, centralny zamek, system audio, itp. Pojazd posiadał sztywne zawieszenie oraz bardzo dobre hamulce. Dzięki tym wszystkim cechom jazda była przyjemna, wygodna i bezpieczna.


Jak na auto miejskie przystało, Daewoo Tico posiadało napęd na przednią oś. Moc była przenoszona na napęd przez 5-biegową manualną skrzynię biegów, ale dostępna była również wersja z 3-biegowym automatem. Silnik 0.8 zastosowany w tym modelu generował moc na poziomie 41 koni mechanicznych. Auto przyspieszało do 100 km/h w 17 sekund ze skrzynią manualną lub w 25 sekund ze skrzynią automatyczną. Maksymalna prędkość tego pojazdu to poziom 150 km/h ze skrzynią ręczną oraz 135 km/h z automatem.

Polska

Daewoo Tico - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Daewoo Tico w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt