Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Daewoo Lacetti

daewoo lacetti

Samochód marki Daewoo Lacetti jest pojazdem osobowym klasy kompaktowej. Charakteryzuje się on zwartą konstrukcją, jednak mimo tego jest on w stanie pomieścić 5 osób i zapewnić im komfortowe warunki jazdy, jednak komfort będzie wyższy, gdy liczba osób zostanie ograniczona do 4. W razie konieczności pojazdu tego można użytkować jako auta rodzinnego, jednak jego najważniejszym przeznaczeniem jest jazda miejska oraz na dłuższych dystansach. Oznacza to, że opisywany samochód jest autem stworzonym dla ludzi szukających taniego, wygodnego, bezpiecznego i dynamicznego auta miejskiego charakteryzującego się zwrotnością i rozmiarami ułatwiającymi parkowanie, a także wykonywanie innych manewrów.


Opisywany samochód Daewoo Lacetti jest produkowany od 2003 roku jako 5-drzwiowy hatchback, 5-drzwiowe kombi, a także 4-drzwiowy sedan. Jest to auto posiadające nowoczesne wyposażenie, które zapewnia nie tylko wysoki poziom komfortu, ale również bezpieczeństwa pracy. Warto dodać, że produkowano wersje przystosowane do startów w wyścigach samochodowych serii World Touring Car Championship.


W prezentowanym samochodzie Daewoo Lacetti za przenoszenie mocy silnika na układ napędowy odpowiada 5-biegowa skrzynia manualna, a także 4-biegowa skrzynia automatyczna. W opisywanym samochodzie stosowane są silniki benzynowe oraz diesla, których pojemności to 1.4, 1.6, 1.8 oraz 2.0 litra. Charakteryzują się one bardzo dobrymi osiągami przy jednocześnie niskim poziomie zużycia paliwa. Spełniają one więc wymagania osób, które poszukują dynamicznych samochodów, które mają jednocześnie oszczędny charakter.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu daewoo lacetti?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Daewoo Lacetti jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Daewoo Lacetti. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt