Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Daewoo Nexia

daewoo nexia

Samochód istniejący na rynku pod nazwą Daewoo Nexia jest pojazdem osobowym należącym do klasy kompaktowej. Oznacza to, że pojazd ten charakteryzuje się zwartą konstrukcją, jednak pomimo to jest on w stanie zapewnić wygodne i bezpieczne warunki jazdy dla 4-5 osób. Pojazd ten spełnia oczekiwania zarówno osób, które poszukują auta rodzinnego, a także ludzi, którym zależy na niewielkim, zwrotnym i dynamicznym pojeździe o charakterze miejskim. Spełnia on wymagania osób, którym zależy na dynamice i jednocześnie na oszczędnym charakterze samochodu.


Prezentowany model znany pod nazwą Daewoo Nexia to auto, które jest produkowane od 1994 roku. W wielu krajach produkcja dobiegła końca, jednak nadal pojazd jest montowany w Uzbekistanie. W skład wyposażenia wchodzi wiele różnych elementów i układów, takich jak wspomaganie kierownicy, blokadę tylnych drzwi dla dzieci, światła przeciwmgielne, poduszkę powietrzną, ABS, centralny zamek oraz wiele innych elementów dostępnych jako standard lub opcja. Odpowiadają one za zwiększenie poziomu komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy.


Daewoo Nexia to pojazd, w którym wykorzystywany jest napęd na przednią oś. Samochód jest wyposażony w 3 i 4-biegową skrzynię automatyczną. Dostępne są również modele z manualną skrzynią biegów posiadającą 5 przełożeń. Jeśli chodzi o nadwozie to pojazd ten jest dostępny jako 3 i 5-drzwiowy hatchback oraz 4-drzwiowy sedan. W modelach Nexia stosowano silniki o pojemności 1.5 litra o mocy 75 i 90 koni mechanicznych, a także silniki 1.6 litra, które generowały moc 108 koni mechanicznych oraz jednostki 1.8 litra o mocy 101 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu daewoo nexia?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Daewoo Nexia jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Daewoo Nexia. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt