Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Daewoo Rezzo

daewoo rezzo

Samochód marki Daewoo Rezzo jest pojazdem typu minivan przystosowanym do przewożenia osób. Charakteryzuje się on bardzo przestronnym wnętrzem, w którym możliwy jest transport od 5 do 7 osób. Oznacza to, że opisywany pojazd jest przystosowany do użytkowania jako auto rodzinne. Umożliwia ono przewożenie nie tylko dużych rodzin, ale również zorganizowanych grup osób. Oznacza to, że pojazdy marki Daewoo Rezzo są użytkowane nie tylko dla celów prywatnych, ale również komercyjnych (jako taksówki, pojazdy do transportu zagranicznego, itp.).


Opisywane auto Daewoo Rezzo było produkowane od 2000 do 2008 roku jako 5-drzwiowy minivan. W skład wyposażenia tego auta wchodzą poduszki powietrzne, centralny zamek, elektryczne sterowanie i ogrzewanie lusterek zewnętrznych, regulacja kierownicy, klimatyzacja manualna, czujniki parkowania, itp. Są to elementy zapewniające bardzo wygodne kierowanie pojazdem, komfortową podróż dla kierowcy i pasażerów, a także najwyższy poziom bezpieczeństwa.


Samochód marki Daewoo Rezzo jest autem wyposażonym w napęd na przednie koła. Pojazd tego rodzaju posiada 5-biegową manualną, a także 4-biegową automatyczną skrzynię biegów, której zadaniem jest przenoszenie mocy na układ napędowy. W samochodzie tym zastosowano różne rodzaje silników. Wersje te obejmują pojemność 1.6, 1.8 oraz 2.0 litra. Moc maksymalna generowana przez te silniki to poziom 107 (1.6), 98 (1.8) oraz 121 (2.0) koni mechanicznych. Pojazdy te generowały prędkość na poziomie 167, 170 oraz 180 kilometrów na godzinę.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu daewoo rezzo?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Daewoo Rezzo jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Daewoo Rezzo. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt