Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 33900 do 429900

Jaka jest historia marki porsche cayenne?

Porsche Cayenne to samochód osobowy zaliczany do grupy pojazdów sportowo-użytkowych. Jest to więc tak zwany model SUV, który zapewnia przestronne wnętrze dla 5 osób. Dzięki takiemu atutowi opisywane auto może spełniać zadania samochodu o charakterze rodzinnym, który zapewni bardzo dobre warunki jazdy nie tylko na krótkich, ale również na dalszych dystansach. Model ten zaprojektowano z myślą o osobach, które cenią sobie bardzo dobre osiągi samochodu, a także z myślą o ludziach zainteresowanych profesjonalnym wyposażeniem i możliwością użytkowania auta nie tylko na szosach, ale również na drogach polnych i w trasach terenowych o małym i średnim stopniu trudności.


Pierwsza generacja tego modelu Porsche Cayenne powstawała w latach 2002-2010. Tak samo jak w przypadku drugiej wersji, samochód ten posiadał bardzo solidną konstrukcję, dzięki której istniała możliwość utrzymywania dużych obciążeń i przeciążeń związanych z jazdą terenową. Samochód posiadał napęd na cztery koła oraz 6-biegowe skrzynie automatyczne i manualne. Silniki o pojemnościach 3.0 - 4.8 oferowały moc 240-550 koni mechanicznych.


Model znany pod nazwą Porsche Cayenne II jest wytwarzany od 2010 roku jako 5-drzwiowy SUV. Samochód ten dysponuje napędem na cztery koła, na które moc jest przenoszona przez 6-biegową skrzynię manualną lub 8-biegowy automat. Jednostki napędowe 3.0-4.8 litra produkują moc 240-500 koni mechanicznych, dzięki której doskonale radzą sobie z pokonywaniem różnych tras terenowych, nawet jeśli autem jedzie maksymalna ilość 5 osób.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu porsche cayenne?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Porsche Cayenne jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Porsche Cayenne. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Porsche Cayenne
Ocena marki: 4.8135 na 5 W oparciu o 135 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt