Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 104000 do 104000

Jaka jest historia marki porsche cayman?

Porsche Cayman to model samochodu osobowego zaliczanego do grona aut sportowych. Samochód ten posiada miejsce dla zaledwie dwóch osób, więc jego przeznaczeniem nie jest użytkowanie w formie pojazdu rodzinnego. Bardzo ważną cechą opisywanego modelu jest fakt, że może on się pochwalić bardzo dobrymi osiągami podobnymi do tych, jakie można spotkać w pojazdach wyścigowych i rajdowych. Konstrukcja tego modelu oraz wyposażenie pozwala jednak na użytkowanie auta poza torem, ponieważ zapewniony jest odpowiedni poziom komfortu i bezpieczeństwa wymagany w normalnym ruchu drogowym.


Opisywany model Porsche Cayman jest produkowany od 2006 roku. Do 2012 roku produkowana była pierwsza generacja znana pod nazwą Porsche Cayman 987c. Model ten posiadał konstrukcję odporną na przeciążenia generowane przez szybką, dynamiczną jazdę. 5 i 6-biegowa skrzynia manualna lub 6-biegowy automat przenosił moc na tylne koła. Silniki 2.7 i 3.4 litra oferowały moc na poziomie 245-295 koni mechanicznych.


Porsche Cayman 981c to model drugiej generacji produkowany od 2012 roku. Samochód tego rodzaju posiada napęd na tylne koła. 6-biegowa skrzynia manualna oraz 7-biegowa przekładnia półautomatyczna to mechanizmy odpowiadające za przenoszenie mocy na układ napędowy. Sama moc jest bardzo wysoka i sięga ona poziomu 275 i 352 koni mechanicznych. Oferują ją jednostki napędowe o pojemności 2.8 oraz 3.5 litra. Dzięki nim prezentowany samochód zachowuje się bardzo dynamicznie na drodze i dzięki niemu można szybko pokonywać nawet bardzo dalekie trasy.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu porsche cayman?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Porsche Cayman jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Porsche Cayman. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Porsche Cayman
Ocena marki: 4.8134 na 5 W oparciu o 134 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt