Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Daihatsu Charade

 • Daihatsu Charade

  Daihatsu Charade zadbane , książka serwisowa , opłacony

  14999
  Rok produkcji:
  2011
  Przebieg:
  118000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  75 KM
  Poj. silnika:
  998 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Auto znane pod nazwą Daihatsu Charade to japoński pojazd osobowy zaliczany do klasy aut subkompaktowych. Charakteryzuje się on małymi rozmiarami, ale mimo to może zapewnić komfortową jazdę dla 4-5 osób. Samochód ten został stworzony głównie z myślą o użytkownikach poszukujących auta miejskiego, ale można go również z powodzeniem stosować na dłuższych trasach jako pojazdu rodzinnego. Spełnia on oczekiwania osób poszukujących oszczędnego i komfortowego pojazdu.


Pierwsza generacja modelu Daihatsu Charade była produkowana w latach 1977-1983 jako 3 lub 5-drzwiowy hatchback. Samochód ten posiadał 4 lub 5-biegową skrzynię manualną, a także 2-biegowy automat. Mechanizmy te odpowiadały za przenoszenie mocy na układ napędowy. W samochodzie zastosowano oszczędne silniki o pojemności 0.8 oraz 1.0 litra.


Drugą generację Daihatsu Charade produkowano w latach 1983-1987. Był to również hatchback z 3 i 5 drzwiami. Jeśli chodzi o skrzynie biegów to zastosowano takie same wersje, jak w generacji pierwszej. Zwiększono jednak zakres stosowanych silników. Są to pojemności 0.8, 0.9 oraz 1.0 litra. Są to zarówno silniki benzynowe, jak również jednostki dieslowskie.


Trzecia generacja Daihatsu Charade to okres 1987-1993. Oprócz wersji hatchback z 3 lub 5 drzwiami, wprowadzono do produkcji modele sedan z 4 drzwiami. Skrzynie manualne pozostawiono takie same, jak w generacjach poprzednich, natomiast dokonano zmiany automatu na skrzynię z 3 przełożeniami. Dostępne były silniki 0.9 oraz 1.3 litra (benzynowe i diesla).


Czwartą generację Daihatsu Charade produkowano od 1993 do 2000 roku. Wersje nadwozia pozostawiono bez zmian w porównaniu z trzecią generacją. Oprócz napędu na przednią oś, zastosowano napęd na cztery koła. Jeśli chodzi o skrzynię manualną to pozostawiono wersję 5-biegową. Dostępna jest również skrzynia automatyczna 3 lub 4-biegowa. Stosowano silniki 1.0, 1.3, 1.5 oraz 1.6 litra.

Polska

Daihatsu Charade - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Daihatsu Charade w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt