Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Daihatsu YRV

 • Daihatsu YRV

  Daihatsu YRV Zadbany mały czerwony wariat

  4500
  Rok produkcji:
  2001
  Przebieg:
  190000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  87 KM
  Poj. silnika:
  1298 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Daihatsu YRV

  Daihatsu YRV EKONOMICZNY , ZADBANY , BEZWYPADKOWY

  7000
  Rok produkcji:
  2003
  Przebieg:
  87000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  83 KM
  Poj. silnika:
  1300 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Daihatsu YRV to samochód zaliczany do grona pojazdów typu minivan. Opisywany pojazd zapewnia odpowiednią przestrzeń pozwalającą na przewożenie całych rodzin oraz zorganizowanych grup osób. Głównym przeznaczeniem tego auta jest jego wykorzystanie rekreacyjne, a oferta była kierowana do ludzi młodych. Dzięki sporej przestrzeni bagażowej oraz odpowiedniej ilości miejsca, samochód ten mógł również spełniać zadania pojazdu rodzinnego. Jest to również auto dla ludzi, którym zależy na bezpieczeństwie, komforcie oraz oszczędnym charakterze pojazdu.


Prezentowany samochód Daihatsu YRV był produkowany w latach 2000-2005. Był to 5-drzwiowy minivan, który charakteryzował się solidną konstrukcją pozwalającą na utrzymanie sporej masy pasażerów i ich bagaży. Masa własna pojazdu jest niska jak na minivan (870-890) i dzięki temu auto jest dynamiczne pomimo zastosowania małych, oszczędnych silników. Pojemną przestrzeń bagażową można dodatkowo powiększać dzięki możliwości przesuwania tylnej kanapy.


Daihatsu YRV to samochód, który był dostępny z napędem na przednią oś, a także dostępne były wersje z napędem na cztery koła. Warto wspomnieć, że moc była przenoszona na napęd między innymi przez 4-biegową skrzynię automatyczną. Oferta silnikowa obejmuje jednostki napędowe o pojemności 1.0 litra generujące moc na poziomie 64 koni mechanicznych. Jest to dynamiczna jednostka, która spala bardzo mało paliwa. Dostępne są również silniki 1.3 turbo, których moc to poziom aż 140 koni mechanicznych, co przekłada się na jeszcze większą dynamikę auta.

Polska

Daihatsu YRV - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Daihatsu YRV w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt