Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Daihatsu Copen

 • Daihatsu Copen

  Daihatsu Copen twardy dach , japończyk , klima

  25000
  Rok produkcji:
  2010
  Przebieg:
  44000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  95 KM
  Poj. silnika:
  1300 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Daihatsu Copen to samochód zaliczany do segmentu Kei-Car. Jest to więc pojazd charakteryzujący się bardzo małymi rozmiarami, który jest charakterystyczny przede wszystkim dla rynku japońskiego. Ze względu na swoje małe rozmiary, auto pozwala właścicielowi na uzyskanie pewnych korzyści, takich jak niższe stawki podatków czy też ubezpieczenia. Samochody tego rodzaju powstały z myślą o użytkowaniu w zatłoczonych miastach i miejscach, gdzie przestrzeń parkingowa jest ograniczona. Prezentowany model posiada miejsce dla 2 osób, więc jest to doskonały wybór dla ludzi, którym zależy na wejściu w posiadanie małego, zwrotnego i komfortowego samochodziku miejskiego.


Opisywany model jest 2-drzwiowym kabrioletem, który charakteryzuje się bardzo oryginalnym wyglądem. Pojazd ten posiada bogate wyposażenie, dzięki któremu możliwe jest zapewnienie bardzo komfortowej, przyjemnej i jednocześnie niezwykle bezpiecznej jazdy.


Jak przystało na mały pojazd miejski, model o nazwie Daihatsu Copen charakteryzuje się napędem na przednią oś. Taki układ napędowy pozwala na bezpieczne pokonywanie zakrętów oraz wykonywanie wielu manewrów miejskich w sposób wydajny i niezwykle wygodny. Moc była przenoszona na ten układ napędowy przy pomocy nowoczesnej skrzyni biegów w wersji manualnej, która posiadała 5 przełożeń.


Prezentowany samochód produkowano w latach 2002-2010. Dostępne są dwie wersje silnikowe obejmujące jednostki napędowe R4 o pojemności 0.7 turbo oraz 1.3 litra. Wersja 0.7 jest bardzo oszczędna i spala małą ilość paliwa, ale mimo to zapewnione są bardzo dobre osiągi (moc 68 koni mechanicznych, prędkość 171 km/h).

Polska

Daihatsu Copen - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Daihatsu Copen w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt