Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Daihatsu Cuore

 • Daihatsu Cuore

  Daihatsu Cuore 1.0 I Właściciel Stan b.dobry

  5800
  Rok produkcji:
  2005
  Przebieg:
  142000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  58 KM
  Poj. silnika:
  989 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Daihatsu Cuore

  Daihatsu Cuore klima , 58 KM , NISKI PRZEBIEG

  8900
  Rok produkcji:
  2007
  Przebieg:
  91740 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  58 KM
  Poj. silnika:
  989 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód marki Daihatsu Cuore jest pojazdem należącym do grupy aut typu Kei Car. Są to bardzo małe pojazdy osobowe, które są przystosowane do wielorakiego użytkowania. Prezentowany pojazd jest typowym autem miejskim zapewniającym dojazd do miasta, pracy, szkoły oraz wygodną i bezpieczną jazdę na innych, krótkich trasach. Oczywiście auto to jest przystosowane do jazdy w ciasnych warunkach miejskich. Umożliwia to parkowanie w ograniczonych przestrzeniach. Auto charakteryzuje się niską masą własną i dzięki wykorzystaniu małego silnika poziom spalania paliwa jest niski, ale jednocześnie dynamika pojazdu stoi na bardzo dobrym, zadowalającym poziomie. Prezentowany model Daihatsu Cuore został więc zaprojektowany głównie z myślą o osobach, które cenią sobie komfort, zwrotność, dynamikę i jednocześnie oszczędny charakter auta. Można więc stwierdzić, że opisywane auto spełnia zróżnicowane wymagania użytkowników.


Daihatsu Cuore jest produkowany od 1980 roku. Dotychczas powstało aż 7 generacji tego auta. Aktualnie pojazd ten jest dostępny w wersji nadwozia hatchback z 3 lub 5 drzwiami. Jak na małe, miejskie auto przystało, zastosowano w nim napęd na przednią oś, a moc jest na nią przenoszona przez 5-biegową skrzynię manualną. Użytkownicy mogą również zdecydować się na wersję ze skrzynią automatyczną posiadającą 3 przełożenia. Jeśli chodzi o silnik to zastosowano jednostkę napędową R3 o pojemności 1.0 litra. Zużywa ona mało paliwa (4,4 l/100 km), zapewnia moc 70 koni mechanicznych oraz prędkość 160 km/h. Jest to możliwe dzięki niskiej masie własnej auta.

Polska

Daihatsu Cuore - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Daihatsu Cuore w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt