Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Daihatsu Trevis

 • Daihatsu Trevis

  Daihatsu Trevis 60 KM , klima , serwis

  8900
  Rok produkcji:
  2006
  Przebieg:
  125145 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  58 KM
  Poj. silnika:
  1000 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód marki Daihatsu Trevis to europejska wersja pojazdu znanego pod nazwą Daihatsu Mira Gino. Jest to auto osobowe typu kei car charakteryzujące się małymi rozmiarami. Głównym przeznaczeniem tego samochodu jest wykorzystywanie go w ruchu miejskim. Dzięki niskiej masie własnej i bardzo zwartej konstrukcji, auto jest dynamiczne pomimo stosowania w nim oszczędnych i małych silników. Jeśli ktoś poszukuje taniego w eksploatacji pojazdu do miasta to Daihatsu Trevis jest ciekawym rozwiązaniem.


Opisywany model Daihatsu Trevis był produkowany w latach 1999-2009 w dwóch generacjach, które nie różniły się znacznie od siebie. Pojazd ten był 5-drzwiowym hatchbackiem, który charakteryzował się bogatym wyposażeniem. Dzięki temu jazda była komfortowa pomimo małych rozmiarów auta. Oczywiście w pojeździe wykorzystano wiele elementów wyposażenia, które odpowiadają za zwiększenie poziomu bezpieczeństwa jazdy.


Daihatsu Trevis to pojazd, który produkowano z napędem na przednią oś, ale opcjonalnie istniała możliwość zamówienia pojazdu z napędem na cztery koła. Niezależnie od wybranej wersji napędowej, moc była przenoszona przez 5-biegową skrzynię obsługiwaną manualnie. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to oferowane były silniki o pojemności 0.7 litra, które generowały moc 58 koni mechanicznych oraz prędkość maksymalną 140 km/h. Jest to oszczędny silnik, który w połączeniu z 40-litrowym zbiornikiem paliwa zapewnia duży zasięg pojazdu z pełnym bakiem. Dostępna jest również wersja silnika 0/7 litra turbo, która jest jeszcze bardziej dynamiczna. Pomimo tak małych silników osiągi są spore, dzięki niskiej masie własnej auta (750 kg).

Polska

Daihatsu Trevis - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Daihatsu Trevis w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt