Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Daihatsu Rocky

 • Daihatsu Rocky

  Daihatsu Rocky 4x4 , terenowy, metalik

  6800
  Rok produkcji:
  1991
  Przebieg:
  76284 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  190 KM
  Poj. silnika:
  2800 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Daihatsu Rocky to japoński samochód osobowy zaliczany do segmentu samochodów terenowych. Charakteryzuje się on wzmocnioną konstrukcją oraz sporym prześwitem, dzięki któremu radzi sobie bardzo dobrze w trasach terenowych posiadających niski lub średni poziom trudności. Opisywany model jest przystosowany do przewożenia od 5 do 7 osób, więc może spełniać zadania stawiane przed autami rodzinnymi. Zapewnia on wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Jest to więc idealny wybór dla osób szukających dynamicznego, komfortowego i bezpiecznego auta wielofunkcyjnego przeznaczonego na trasy terenowe oraz na zwykłe szosy.


Daihatsu Rocky było produkowane w latach 1984-2001. Oczywiście wraz z upływem czasu zmieniała się stylistyka jego wyglądu, wyposażenie oraz stosowane jednostki napędowe. Dzięki temu samochód był stale przystosowywany do zmieniających się wymagań użytkowników. Co prawda wyposażenie nie jest aż tak bogate jak w typowych autach typu SUV, ale w zamian za to pojazd jest bardzo solidny.


Oczywiście jak na pojazd typu offroad przystało, model znany jako Daihatsu Rocky jest pojazdem posiadającym napęd na cztery koła oraz zbiornik paliwa o pojemności 60 litrów. Prezentowane auto jest wyposażone w 5-biegową skrzynię odpowiadającą za przenoszenie mocy na układ napędowy. Silniki benzynowe były dostępne w wersji 2.0 oraz 2.2 litra, natomiast jednostki wysokoprężne są dostępne w wersji 2.8 litra. Zapewniają one dynamiczną, wydajną oraz bezpieczną jazdę w nawet bardzo trudnym terenie.

Polska

Daihatsu Rocky - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Daihatsu Rocky w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt