Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Daihatsu Sirion

daihatsu sirion

Daihatsu Sirion to samochód zaliczany do segmentu B, czyli do grona pojazdów o charakterze subkompaktowych. Są one za małe, aby zaliczyć je do grupy aut kompaktowych, ale jednocześnie za duże na umieszczenie ich w grupie pojazdów miejskich. Prezentowany model charakteryzuje się odrobinę większą konstrukcją niż auta miejskie i zapewnia trochę więcej miejsca. W aucie tym może podróżować 4-5 osób, ale użytkowanie tego pojazdu jako samochodu rodzinnego może być uciążliwe. Jest to środek transportu przeznaczony głównie do jazdy miejskiej oraz na krótszych dystansach.


Pierwszą generację Daihatsu Sirion produkowano w latach 1998-2005 jako 5-drzwiowy hatchback. Samochód ten posiadał na wyposażeniu poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera. Jeśli chodzi o napęd to dostępne były wersje z napędem na przednią oś oraz na cztery koła. W samochodzie tym stosowano silniki o pojemności 1.0-1.3 litra.


Druga generacja Daihatsu Sirion była produkowana w latach 2004-2010 również jako 5-drzwiowy hatchback. Wersja ta posiada delikatnie zmieniony wygląd zewnętrzny. Pojazd jest trochę cięższy oraz lepiej wyposażony niż generacja pierwsza. Zwiększono pojemności największych silników i w tej wersji dostępne były modele z jednostkami napędowymi 1.0-1.5 litra o mocy 70-103 koni mechanicznych.


Trzecia generacja Daihatsu Sirion jest produkowana od 2010 roku. Auto tego rodzaju zalicza się do klasycznych pojazdów o charakterze miejskim (segment A). W tej wersji dostępny jest napęd na przód lub na cztery koła. Moc jest przenoszona na napęd przez 5-biegową skrzynię manualną lub 4-biegowy automat. Dostępne są silniki 1.0 o mocy 70 KM oraz 1.3 o mocy 91 KM.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu daihatsu sirion?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Daihatsu Sirion jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Daihatsu Sirion. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt